בעיות בהנקה

דף הבית >> נשים >> הריון ולידה >> בעיות בהנקה
יש לך בעיות בהנקה? לנו יש פתרון יעיל וטבעי

31.12.14

לפני חצי שנה התקשרה אלי מטופלת, שאחרי הריון ולידה תקינים ילדה תינוקת בריאה. לאחר ארבעה חודשי הנקה, התינוקת לא הרגישה טוב ולא ינקה כמו שצריך. המטופלת שלי פיתחה דלקת חריפה בשד, שהייתה מלווה בחום גבוה וכאבים קשים בשד.
מאחר שהיא כבר הייתה מודעת ליתרונות ההומאופתיה בטיפול בדלקות למיניהן, היא פנתה אלי. אחרי תשאול מקיף על מצבה התאמתי לה רמדי הומאופתית. תוך כמה שעות החום ירד, הכאבים בשד פחתו משמעותית, והיא המשיכה להיניק את התינוקת שלה.
זאת רק בעיה אחת מתוך מגוון בעיות בהנקה בהן הומאופתיה יכולה לעזור לאם המיניקה. הומאופתיה מטפלת במגוון גדול של תופעות לאחר לידה. במאמר זה אנסה להקיף כמה מהתופעות השכיחות בתקופת ההנקה.

בעיות בהנקה – פצעים וסדקים בפטמה
אחת הבעיות השכיחות ביותר בהנקה היא פצעים וסדקים בפטמה. הגורם העיקרי הוא תפיסה לא נכונה של השד על ידי התינוק. במצב זה כדאי להתייעץ עם יועצת הנקה מוסמכת, ולקבל ממנה הדרכה לגבי תנוחת ההנקה. בשלב שני כדאי מאוד להגיע לטיפול הומאופתי, כדי לטפל בפצע ובסדק שכבר קיים. הטיפול ההומאופתי יעיל מאוד, ויכול לפתור את הבעיה תוך זמן קצר וללא שימוש בתרופות כימיות.

בעיות בהנקה – סתימה של צינורות חלב
גם זו בעיה שכיחה ביותר. הסימנים הם תחושה של גוש קשה וכואב או אדמומיות על השד. מקלחות חמות יחד עם עיסוי השד או לחלופין קומפרסים חמים יכולים להקל על התופעה. ברפואה עממית ממליצים גם על הנחת עלי כרוב לפתרון הבעיה. אם הבעיה לא נפתרת, ניתן לקבל טיפול הומאופתי, שתוך זמן קצר יכול לרפא ולשחרר את הסתימה. הטיפול ההומאופתי טבעי ובטוח לחלוטין לאם ולתינוק. 

בעיות בהנקה – דלקת בשד
הסימנים לדלקת בשד הם: חום גבוה, שדיים נפוחים, אדומים וחמים למגע, וכאבים קשים בשד. אין ספק שמתוך כל בעיות בהנקה שכל אם מיניקה עלולה לפתח, דלקת שד בהנקה היא החמורה ביותר. ברפואה המקובלת נהוג לטפל באנטיביוטיקה. להומאופתיה יש מענה מצוין לטיפול בדלקת בשד. בכל מצב כזה מותאמת רמדי הומאופתית לאחר תשאול מקיף של האם המיניקה, ותוך זמן קצר החום יורד, הכאבים פוחתים, והאם יכולה להמשיך להיניק את התינוק.בעיות בהנקה – חוסר בחלב אם
אם מסיבה כלשהי יש מחסור בחלב אֵם והתינוק לא עולה יפה במשקל, יש לפנות לטיפול הומאופתי כדי לטפל ולפתור את הבעיה.

בעיות בהנקה עלולות להטריד כל אם מיניקה. אינך חייבת לסבול. פני אלינו עוד היום.

פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל


 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים