גזים אצל תינוקות

דף הבית >> ילדים וגיל ההתבגרות >> עיכול >> גזים אצל תינוקות

גזים אצל תינוקות – איך אפשר להפסיק את הצרחות?

26.5.13

התינוק שלך סובל מגזים. כבר ניסית תרופות סבתא, את התכשיר החדש שיצא לשוק, ניסית לטייל, לנענע, לקפוץ... ניסית כמעט הכול, העיקר שתינוקך יפסיק לסבול ולצרוח. עלייך לדעת שיש דרך אחרת, דרך טבעית ובטוחה להקלה ולריפוי, והיא הומאופתיה.

גזים אצל תינוקות מהווים מטרד גדול, גם להורים טריים וגם להורים מנוסים. גזים אצל תינוקות הם בעיה המופיעה לעתים קרובות בחודשים הראשונים לחיי התינוק. ברוב המקרים אין גורם ברור או בעיה רפואית נראית לעין, ולכן גם אין אבחנה ברורה וטיפול מקובל יעיל ומרפא.


איך מתבטא התקף גזים?
התקף גזים מתבטא בדרך כלל בבכי וצרחות לסירוגין, בעוצמה חזקה מאוד, ללא סיבה גלויה לעין. לפעמים מצטרפים עוד מאפיינים כגון חיוורון או חוסר שקט. התמונה כולה מעידה על סבל. סוף ההתקף פתאומי כמו ההתחלה. בדרך כלל נראה הטבה גדולה בעקבות פליטת נפיחה או צואה. ההתקפים מופיעים בדרך כלל זמן מה לאחר ההנקה או הבקבוק, או בסוף היום. מתח המצטבר במהלך היום או חרדה אצל מי שנמצא בסביבת התינוק יכולים להחמיר את המצב.

מהו הטיפול הרפואי המקובל?
לרוב ההנחיות לטיפול בכאבי גזים אצל תינוקות הן נשיאה על הידיים, נדנוד, מגע, עיסויים שונים והתעמלות קלה לאזור הרגליים והבטן. לעתים ימליץ הרופא על תכשירים שונים להקלה, אך אין תרופות ספציפיות המקלות חד משמעית. ההמלצות יכולות להקל במידה מסוימת על הכאב, אבל בדרך כלל לא לפתור אותו לחלוטין, ועקב כך ההמלצה במקרים רבים היא להמתין מספר חודשים עד שהכאב יחלוף מעצמו.

הטיפול ההומאופתי במקרה של כאבי גזים אצל תינוקות 
טיפול הומאופתי יכול להקל משמעותית על כאבי גזים אצל תינוקות. זהו טיפול טבעי, הוליסטי וללא תופעות לוואי. הטיפול מתייחס לכמה רבדים: הגזים וכאבי הבטן עצמם, התנהגות התינוק בזמן הכאב ובזמן רגיעה, תכונות האופי שלו, הרגלי השינה, הרגלי התזונה, התפתחותו של התינוק ותגובותיו במצבים שונים.
אחרי אבחון מקיף ניתנת רמדי הומאופתית שנבחרת בקפידה. הרמדי מותאמת אישית לתינוק ולמצבו. טיפול לילדים בהומאופתיה הוא טיפול בטוח ויעיל.מקרה לדוגמה
אימא של יאיר (שם בדוי) מספרת: "יאיר נולד בשבוע ה-34, משקלו 850 גרם. הוא נשאר שלושה שבועות בפגייה, ואחרי שחזרנו הביתה החלו הבעיות הקשורות לגזים. בשעות הערב, בארוחה של תשע או אחרי המקלחת, כואב לו והוא רוצה לאכול כדי להרגיע את הכאב. הוא שותה מהר מדי ונחנק, ולבסוף הוא גם פולט. הוא מסיים לאכול ואחרי שתי דקות מתעוות, צורח, קשה מאוד להרגיע אותו. פתאום הוא משחרר נפיחה ונרגע. יכולים להיות כמה התקפים עד שזה יוצא. בזמן התקף הוא חסר מנוחה, משהו לא נוח לו. גם בהנקה לפעמים זה קורה לו, הוא מתעלל בשד שלי, מתעצבן, אז אני מבינה שהוא סובל מאוד."


על סמך הדברים שנאמרו בפגישה ועל סמך תצפית, יאיר קיבל רמדי הומאופתית להקלה וריפוי. בפגישת מעקב אחרי מספר שבועות דיווחה האם: "הוא השתנה מאוד. הוא נרגע כי אין כמעט גזים. הוא התחזק וכבר לא מסכן."
במקרה של יאיר היה חשוב לחזק את כל המערכות שנחלשו בעקבות הלידה המוקדמת, המשקל הנמוך בזמן הלידה, הטיפולים הרבים  שהוא עבר, וכמובן המתח שצבר. הרמדי שהותאמה ליאיר גם באופן ספציפי מתאימה לבעיות במערכת העיכול.
 
אימא ואבא, גזים אצל תינוקות אינם גזירה משמיים. גם התינוק שלכם יכול לגדול ולהתפתח ללא כאבים. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבלת טיפול.

פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאותקבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים