גלי חום

דף הבית >> נשים >> נשים >> גלי חום

האם גלי חום מייסרים אותך? האם הזעות לילה מעירות אותך?
הגעת למקום הנכון.

גלי חום הם תופעה מטרידה של גיל המעבר. לטיפולים הורמונליים חלופיים יש תופעות לוואי חמורות בטווח הארוך. הומאופתיה מציעה גישה יעילה ובטוחה, ללא תופעות לוואי, לבעיית גלי חום בגיל המעבר. 

גלי חום הם תופעה מוכרת ונפוצה בתחום בריאות האישה בגיל המעבר. זהו  אחד התסמינים השכיחים שיש לנשים בתקופת גיל המעבר. גלי חום פוקדים את רוב הנשים בדרגות חומרה שונות. רבות סובלות מתופעת גלי חום במשך תקופה של מעל שנה, ויש כאלו שסובלות אף חמש שנים.
נשים שעברו טיפולים כימותרפיים, כריתת רחם, יסבלו גלי חום בעוצמה חמורה יותר.

גלי חום - התסמינים
גלי חום מאופיינים בתחושת חום פתאומית המתפשטת בכל הגוף, וגורמת לסומק ולחום בפנים ובראש, בכתפיים, בגב העליון. בדרך כלל תתלווה אל גלי חום הזעה מופרזת הפוגעת באיכות השינה, ויוצרת תשישות ורגזנות. תסמינים נוספים העלולים להופיע בזמן גלי חום: דפיקות לב מואצות וחזקות, בחילה, תחושת נימול, דקירות בידיים או סחרחורת. 
יש נשים שתופעת גלי חום היא בלתי נסבלת עבורן: הן חוות גלי חום עזים ואינן יכולות לתפקד כלל.

שינויים הורמונליים מתרחשים בתקופת גיל המעבר, והם האחראים לתופעת גלי חום. השחלות מפרישות כמויות קטנות יותר ויותר של אסטרוגן ופרוגסטרון, עד להפסקה מלאה של הביוץ. הירידה בהפרשת ההורמונים גורמת להתרחבות כלי הדם הקרובים אל פני העור ולגלי חום.
תופעות נוספות המתרחשות עקב ירידה ברמת ההורמונים הם יובש בנרתיק, ירידה בחשק המיני ומצב רוח ירוד.

גלי חום יכולים להופיע במצבים רפואיים נדירים כגון גידול אנדוקריני, כתופעת לוואי של תרופות, דלקות חמורות וסרטן, גם אצל נשים צעירות וגם אצל גברים.

הטיפול המקובל בתופעת גלי חום הוא טיפול הורמונלי. ניתנים תחליפי הורמונים המורכבים מאסטרוגן או שילוב של אסטרוגן ופרוגסטרון.
ממחקרים מצטבר ידע הולך ומתרחב, שלנשים המטופלות בטיפולים הורמונליים של אסטרוגן ופרוגסטרון יש סיכון מוגבר להתקף לב, שבץ, סרטן השד, וסיכון גבוה לפתח סרטן רירית הרחם.

יש דרך אחרת – טיפול הומאופתי מקצועי
טיפול הומאופתי הוא טיפול מקיף ועמוק אשר יעזור לך להחזיר את המערכת ההורמונלית לאיזון.
לאחר אבחון מעמיק, תוך התייחסות למאפיינים אישיים, פיזיים ורגשיים, נבחרת רמדי הומאופתית המותאמת לך באופן אישי. תוכלי להרגיש במהרה הקלה רבה בתופעת גלי חום, ובתופעות הנלוות אליהם.
כל אחת תקבל רמדי הומאופתית שונה המותאמת לה באופן אישי ואינדיבידואלי, שכן כל אישה חווה תופעה זו בצורה מעט שונה.גלי חום - מקרה שטופל בהצלחה
לימור (שם בדוי), בת 51, פנתה לטיפול הומאופתי בעקבות גלי חום קשים במיוחד, מהם היא סובלת בשנה האחרונה. "זה כמו גל צונאמי שעולה מלמטה עד לראש והפנים ומציף אותי פתאום. כולי בוערת, מזיעה מאוד עד כדי כך שאני צריכה להחליף בגדים. יש לי דפיקות לב חזקות. אני רואה שחור בעיניים, ויש לי תחושה שאני עומדת להתעלף."
עוד סיפרה לימור, שהיא מתעוררת בלילה מהזעה מרובה, הבגדים והסדינים רטובים, וזה פוגע מאוד באיכות השינה שלה.

לאחר בירור מעמיק, קיבלה לימור רמדי הומאופתית שהותאמה לה.
לאחר כחודש היא דיווחה: "חזרתי לחיים. יש הקלה משמעותית בגלי החום. אני לא מזיעה בלילה. ובאופן כללי אני ישנה טוב, ומרגישה נפלא."
.
אם גם את סובלת מתופעת גלי חום או חווה בעיות בשינה ובתפקוד היומיומי, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לקבלת טיפול הומאופתי מקצועי, שבאמצעותו תוכלי לחזור לעצמך במהירות ובצורה בטוחה.

פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים