דיכאון לאחר לידה

דף הבית >> נשים >> הריון ולידה >> דיכאון לאחר לידה

דיכאון לאחר לידה – טיפול טבעי ויעיל ירפא אותך

20.3.13

קרוב לחמישים אחוז מכלל היולדות סובלות מדכדוך אחרי לידה המכונה "בייבי בלוז". מתוך קבוצה זו כעשרים אחוז יפתחו דיכאון לאחר לידה.

נשים שחוו דיכאון בעבר או נשים עם נטייה משפחתית לדיכאון מועדות יותר מנשים אחרות לסבול מתופעת דיכאון לאחר לידה. גם אצל גברים עלולים להתעורר קשיים רגשיים ואף דיכאון בעקבות הטיפול בתינוק.

סימנים לדיכאון לאחר לידה
 שינויים במצבי רוח, נטייה לבכי, פגיעות יתר ומחשבות אובדניות
 תחושת בדידות, אשמה ובושה על התפקוד האימהי
 אובדן תיאבון
 איבוד עניין או איבוד יכולת ליהנות מפעילויות שגרמו בעבר להנאה
 קושי להתרכז
 נדודי שינה
 דופק מהיר

דיכאון לאחר לידה – מהם הגורמים?
הדעה הרווחת בקרב חוקרים היא שהשינויים ההורמונליים שמתרחשים בזמן הריון ולידה הם הסיבה העיקרית להופעת דיכאון לאחר לידה. נוסיף לכך את הטלטלה הרגשית והדאגה הכרוכות בהולדת תינוק חדש ואת העייפות וחוסר השינה אחרי צירי לידה ממושכים. גם הריון לא רצוי או הריון שמסתיים בהולדת תינוק עם מומים מולדים יכולים להוות גורם לתופעת דיכאון לאחר לידה.

הטיפול המקובל במצבי דיכאון לאחר לידה
הטיפול המקובל כולל תרופות אנטי-דיכאוניות. לעתים יחד עם הטיפול התרופתי משלבים טיפול פסיכולוגי-התנהגותי. הבעיה היא שלטיפול תרופתי כימי יש תופעות לוואי והוא איננו מומלץ, בייחוד לא לנשים מיניקות.

דיכאון לאחר לידה –  איך הומאופתיה יכולה לרפא?
הומאופתיה יכולה לרפא מהשורש את תופעת דיכאון לאחר לידה. הטיפול ההומאופתי מותאם אישית  לכל מטופלת לפי תסמיני הדיכאון ולפי מצבה הפיזי. השיפור בעקבות הטיפול ההומאופתי יורגש בכל הרבדים, פיזית ונפשית.
הטיפול הוא עדין וטבעי לחלוטין, ללא תופעות לוואי, והוא מתאים גם לנשים מיניקות. הטיפול מאושר על-ידי משרד הבריאות וה- FDA.סיפורה של רעיה (שם בדוי) הוא דוגמה לריפוי הומאופתי של דיכאון לאחר לידה
רעיה (שם בדוי), בת 28, מורה. רעיה הגיעה לטיפול שלושה חודשים אחרי הולדת בתה הבכורה. רעיה מספרת:  "כשבועיים אחרי לידת בתי התחלתי להרגיש לא טוב ובכיתי ללא שום סיבה כמה פעמים במשך היום. חשבתי שזה קשור לעובדה שקיבלתי משככי כאבים בלידה וזה יעבור מעצמו, אבל המצב רק החמיר עם הזמן. לאט לאט איבדתי את התיאבון, והנורא מכול הוא שלא הצלחתי לאהוב את התינוקת שלי. חברה המליצה על טיפול הומאופתי, כי בשום אופן לא רציתי להכניס לגופי תרופות פסיכיאטריות כימיות."

רעיה קיבלה רמדי הומאופתית אחרי תשאול מקיף שנמשך כשעתיים. במהלך התשאול היא סיפרה על עברה הרפואי, על תקופת הריון ולידה שהיא חוותה ועל כל מה שמציק לה מבחינה פיזית ונפשית.

השינוי במצבה של רעיה היה מהיר מאוד. לפגישת המעקב רעיה כבר הגיעה כשחיוך על פניה. עוד לפני שדיברה ניתן היה לראות את השינוי שחל בה. רעיה מספרת: "אני מרגישה טוב יותר. אני כבר לא חייבת את בעלי ואת אימא שלי לידי כל הזמן. אני ישנה טוב יותר. התיאבון שלי השתפר. והכי חשוב: אני מתחילה לאהוב את הקטנה שלי. כשהגעתי לטיפול התביישתי בעצמי, איזו מין אימא אני שלא אוהבת את התינוקת שלה. עכשיו המצב שונה לגמרי, אני מטפלת בה, ואפילו מקלחת אותה לבד. אני מרגישה שהסיוט הזה מאחורי."

אל תמשיכי לסבול. את ותינוקך ראויים להתחלה טובה יותר. 
אנו מזמינים אותך לפנות אלינו עוד היום לקבלת טיפול.


פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

 
הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים