דלקות חוזרות בדרכי השתן

דף הבית >> נשים >> דלקות חוזרות בדרכי השתן

דלקות חוזרות בדרכי השתן ואת מיואשת?

עודכן 29.1.15

כמה פעמים שמעת מרופא הנשים שלך שאין מה לעשות, ואת חייבת לסבול בשקט כי שוב הדלקת חזרה? כמה פעמים לקחת אנטיביוטיקה בדיוק כמו שהסבירו לך, במשך עשרה ימים, והדלקת חזרה בגדול אחרי זמן קצר כאילו לא עשית דבר?
את בטח מכירה את התחושה הנוראית הזו של שריפה באיברייך האינטימיים, את הריצות האין סופיות לשירותים, הקושי הגדול לרוקן את השלפוחית ואת כאבי הבטן הקשים.

דלקות חוזרות בדרכי השתן לא חייבות להיות חלק משגרת חייך. אפשר לחיות ללא סבל מיותר תוך ריפוי טבעי של מערכת השתן אחת ולתמיד, ולקבל את איכות חייך בחזרה.

את לא לבד. דלקות בדרכי השתן הן בעיה שכיחה מאוד בקרב נשים רבות.
הימצאות חיידק בשתן יחד עם נטייה של הגוף שלך בשל חולשה של איברים אלו גורמים לסימפטומים הידועים של תכיפות ודחיפות בהטלת שתן, כאבים בתחתית הבטן, קושי וכאב בזמן מתן שתן, צריבה, תחושת אי התרוקנות של שלפוחית השתן, כאבים באזור המותן, וייתכן אפילו כאב באזור הכליות שלך.

מה הטיפול הקונבנציונאלי שמציעים לך בדרך כלל?
דלקות בדרכי השתן מטופלות לרוב באמצעות נטילה מרובה של אנטיביוטיקה. האנטיביוטיקה אולי הורגת את החיידק ומקלה עלייך בזמן הדלקת, אך בו זמנית היא מחלישה אותך ואת מערכת החיסון שלך. מה שיגרום לחיידק לשוב עוד ועוד למקום החלש והרגיש שלך – דרכי השתן.

חשוב שתהיי ערה לכך, שאנטיביוטיקה לדלקות בדרכי השתן הורגת גם את החיידקים ה"טובים", שיוצרים את הפלורה הטבעית הקיימת במערכת השתן. בכך מופר האיזון הקיים שם, ונוצר מצע נוח להתרבות החיידקים ה"רעים" ופטריות שונות. זו הסיבה שהרבה פעמים את עלולה למצוא את עצמך במעגל חוזר של דלקת, אנטיביוטיקה, פטריות וגינאליות, ושוב דלקת.

מכאן ניתן להבין, מדוע נטילת אנטיביוטיקה לאורך זמן ולפרקי זמן ארוכים לצורך מניעה היא פתרון לא יעיל ואפילו גרוע.

אז אם אנטיביוטיקה לא עוזרת לך לטווח הארוך, מה כן יכול לעזור לך?
אנו, בדרך לבריאות, מטפלים בדלקות חוזרות בדרכי השתן באופן הטבעי ביותר לגוף ובאמצעים טבעיים, שיחזקו את מערכת החיסון שלך ואת מערכת השתן. לא יהיו לך דלקות שתן שישביתו אותך מפעילות ויגרמו לך לכאבים הקשים שאת מכירה. הגוף שלך יהיה עמיד יותר לחיידקים ופטריות.
הטיפול ההומאופתי יותאם לך אישית, תוך התייחסות טיפולית לסימפטומים הייחודיים שלך ולגורמים שהביאו להתפתחות הדלקת בגופך, כגון הרקע הרפואי, הרקע הגנטי, טריגרים, רגישויות שונות.

ניתן לטפל בדלקות שתן בעזרת הומאופתיה גם  בתינוקות או ילדות קטנות וגם  בנשים בהריון.

לפניכם מקרה אמיתי מהקליניקה שלנו
המקרה מדגים עד כמה דלקות חוזרות בדרכי השתן השתלטו על חייה של מיטל, וכיצד בתהליך יסודי, טבעי ומחזק היא חזרה לבריאות ולשגרה.
מיטל (שם בדוי), בת 23, סטודנטית למשפטים, הגיעה לטיפול בשל דלקות חוזרות בדרכי השתן. מיטל מספרת שהמצב הפך כרוני מאז החלה לקיים יחסי מין. היא סובלת נורא וכל פעם שיש דלקת היא מושבתת לחלוטין כי הכאבים הם איומים, ובימים קשים היא אפילו לא יכולה לצאת מהבית, מה שפוגע מאוד גם בלימודים שלה. 
לאחר בירור מעמיק הסתבר שקיימת בעיה רגשית סביב נושא "החדירה לפרטיות". הטיפול התייחס הן לבעיה הרגשית והן לבעיה הגופנית, והביא לריפוי מלא של דלקות השתן החוזרות תוך זמן קצר.
מאז ועד היום אין למיטל דלקת בדרכי שתן, היא לא סובלת ולא מפסידה ימי לימודים והיחסים עם החבר השתפרו פלאים.

מדוע לסבול כאשר קיימת אופציה טיפולית טבעית, עדינה, אמינה, יסודית ולטווח רחוק. התקשרי עכשיו ותשתחררי מהכאב הבלתי נסבל אחת ולתמיד.

התקשרי אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזיני פרטים ונחזור אליך בהקדם.הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים