דלקת בשד בהנקה

דף הבית >> נשים >> הריון ולידה >> דלקת בשד בהנקה

דלקת בשד בהנקה – האם יש פתרון אחר מלבד אנטיביוטיקה?
 
16.5.14

מיקה (שם בדוי) פנתה אליי מספר שבועות לאחר שילדה את בנה. מיקה מספרת: "חשבתי שלהיניק זה כמו שרואים בפרסומות. האימא מיניקה, היא רגועה ושלווה, והכול זורם בהרמוניה מושלמת. אצלי זה לא ככה. מצאתי את עצמי עם פטמות סדוקות, גודש ודלקת נוראית בשד. אני כל כך מתוסכלת, עייפה וכואבת. לא דמיינתי שכך זה יהיה. תוכלי לעזור לי? יש דרך ללא אנטיביוטיקה?" 

בהחלט ניתן לעזור במצב של דלקת בשד בהנקה, ויש חלופה לאנטיביוטיקה. מיקה קיבלה רמדי הומאופתית שהתאימה למצבה, ותוך יממה הדלקת חלפה.

הנקה היא דבר שהטבע נתן לנו, והיא יכולה להיות נפלאה. יתרונות ההנקה הטבעית ברורים וידועים לכול, אך עם זאת לעתים מתעוררות בעיות בהנקה, כאשר אחת הבעיות הנפוצות היא דלקת בשד שיכולה לגרום לסבל רב.

איך נוצרת דלקת בשד בהנקה?
דלקת בשד בהנקה נוצרת בדרך כלל מסתימת צינורות החלב בשד כתוצאה מאי ריקון השד עד הסוף, שגשוג של חיידקים באזורים חמים ולחים או הנקה לא נכונה.
דלקת בשד בהנקה מתרחשת בדרך כלל בששת השבועות הראשונים לאחר הלידה, וגם בזמן גמילת התינוק. הסימנים להופעת דלקת בשד בהנקה הם: כאב, נפיחות, אודם, חום, סדקים בפטמות ורגישות למגע. לפעמים יופיעו גם סימנים מערכתיים כמו חום, חולשה כללית וכאבי ראש.

הטיפול המקובל במצב של דלקת בשד בהנקה
הטיפול המקובל הוא באמצעות אנטיביוטיקה. נשים רבות לא רוצות ליטול אנטיביוטיקה, בשל תופעות לוואי כמו פגיעה באיכות ההנקה, פטרת בנרתיק, ולעתים גם היחלשות של מערכת החיסון.

הטיפול ההומאופתי
ההומאופתיה מציעה פתרונות טבעיים, עדינים ובטוחים למגוון רחב של בעיות בתקופת הריון ולידה כמו גם בתופעות לאחר לידה. באמצעות טיפול הומאופתי ניתן להימנע מנטילת אנטיביוטיקה כשיש בעיות בהנקה כמו דלקת שד בהנקה.
הרמדי ההומאופתית מסייעת לגוף להתמודד עם המצב הדלקתי ולהתגבר על הדלקת במהירות. היא מסוגלת להחזיר את האיזון לגוף ולתת כוחות לאימא, כדי שתוכל להמשיך להיניק. לרמדיס ההומאופתיות אין תופעות לוואי, והן אינן פוגמות באיכות החלב.דוגמאות לרמדיס הומאופתיות שבאמצעותן ניתן לרפא דלקת בשד בהנקה:
Belladonna  - אישה הזקוקה לרמדי זו תדווח על התפתחות אינטנסיבית של הדלקת תוך שעות עם חום גבוה מאוד, רגישות גדולה מאוד למגע, לתנועה ולאור, יחד עם כאב ראש. השד יהיה חם ואדום, הפנים יהיו אדומות, ורק אפליקציות חמות ירגיעו את המצב הסוער. זוהי רמדי שכיחה מאוד במצבים של דלקת בשד בהנקה.
 
Bryonia -  רמדי הומאופתית שמתאימה לטיפול במצבים של דלקת בשד בהנקה במקרים בהם השד יהיה קשה מאוד למגע. הדלקת תתפתח במשך כמה ימים באיטיות. מצבה הנפשי של אישה הזקוקה לרמדי זו יהיה נרגן ועצבני. היא תרצה להיות לבד, תרצה שיניחו לה. הטבה תתבטא בשכיבה דווקא על הצד הכואב בגלל הרעה מתנועה. האישה תהיה צמאה מאוד.
 
Phytolacca -  רמדי הומאופתית שמתאימה לטיפול במצבים של דלקת בשד בהנקה במקרים בהם השד יהיה קשה, גדוש ורגיש למגע, הכאבים יהיה עזים וחדים, שגם יקרינו לאזורים אחרים בגוף. תהיה הטבה ממשקאות קרים והרעה מתנועה ממושכת. הרמדי מתאימה גם לבעיות אחרות בשד כמו גידולים ואבססים.

חשוב להדגיש כי אלו הן רק דוגמאות, וכי התאמת תרופה הומאופתית (רמדי) למצב של דלקת בשד בהנקה חייבת להתבצע על ידי הומאופת מקצועי. מאמר זה אינו מהווה תחליף לייעוץ, אבחון או טיפול רפואי מקצועי.

אם דלקת בשד בהנקה גורמת לך סבל, אל תמתיני. טיפול הומאופתי יכול לרפא אותך במהירות וביעילות.

פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

 
הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים