הומאופתיה בהריון

דף הבית >> מידע נוסף >> הומאופתיה בהריון

תקופת ההיריון מלווה כידוע בשינויים מהותיים הפוקדים את גוף האישה, החל מהמערכת ההורמונאלית ועד לאגן הירכיים, וזאת בנוסף על תמורות במצב הרוח ובהרגשה הכללית. מסיבה זו, במהלך התקופה חווה כמעט כל אישה מצוקה כלשהי כגון כאבי גב תחתון או גפיים, טחורים, בחילות או בריחת שתן, ובמקרים חמורים אף קיימים גורמי סיכון גבוהים. על כן קיימים טיפולים מגוונים לבעיות המתעוררות במהלך תשעת החודשים, ולאחרונה יותר ויותר נשים נעזרות בתכשירי הומאופתיה בהריון על מנת ליהנות מאיכות חיים גבוהה ולהקל על תסמינים מעיקים, ורבות מהן פונות להומאופת לאחר הלידה בכל הנוגע למוצרי הומאופתיה לתינוקות.

 

קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל

נשים בהיריון המעוניינות בטיפולי הומאופתיה מוזמנות לפנות אל קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל, הקרויה 'דרך הבריאות'. בקבוצה חברים מטפלים מוסמכים ומיומנים מכל רחבי הארץ, המספקים מענה לשורה ארוכה של מצוקות הקשורות להיריון. חשוב לדעת כי הטיפול ההומאופתי המוצע על ידי חברי הקבוצה ניחן במספר יתרונות משמעותיים. ראשית, הטיפול מבוסס על תמציות טבעיות המכוונות לחולל תמורה עמוקה, ולאזן את מערכות הגוף העוברות שינויים קיצוניים, במטרה להגיע למצב בו אינך נזקקת עוד לתרופות. כמו כן, התמציות ההומאופתיות אינן מכילות כימיקלים העלולים לפגוע בך או בעוברך, להוביל להתמכרות או לגרום לתופעות לוואי בלתי רצויות. בנוסף לכך, הומאופתיה בהריון מבוססות על תפיסה הוליסטית, לפיה אין להתמקד בהקלת התסמינים בלבד אלא לבחון את מגוון הרבדים הפיזיים, הנפשיים והרגשיים שמלווים אותך. לכן, טיפול זה מציע מענה מקיף ורחב ביותר, תוך ליווי מתמשך מצד איש מקצוע הזמין לשאלותייך ולבחינת ההתקדמות במצבך.

בעיות נפוצות בתקופת ההיריון

כאמור, במהלך ההיריון עשויים להופיע ליקויים בריאותיים שונים, בהם ניתן לטפל באמצעות הומאופתיה. לפנייך מספר דוגמאות לקשיים נפוצים בהיריון:

  • הריון בסיכון – מדובר למעשה בהגדרה רפואית שמשמעה כי האם או העובר עלולים להימצא בסכנת חיים. למצבים אלו יש מספר רב של סיבות כגון מחלות גנטיות, לחץ דם גבוה, הריון מחוץ לרחם, דימומים, תאונות וריבוי מי שפיר.
  • בחילות – מרבית הנשים חוות בחילות במהלך ההיריון, המלוות לא פעם בצורך להקיא, בירידה במצב הרוח, ברגישות לריחות ובסחרחורת. על פי רוב מדובר בתופעה שאינה מסוכנת המופיעה בשליש הראשון של תקופת ההיריון, ומקורה עשוי להיות בתזונה בלתי מאוזנת, במצבי לחץ, בשינויים במערכת האנדוקרינולוגית ובעייפות.

מהי תרופה הומאופתית

תרופה הומאופתית המכונה רמדי מיוצרת מחומרים טבעיים מצמחיים מן החי או מינראליים, וכוללת מינון אפסי של החומר הפעיל. התמצית מותאמת לאישה ההרה באופן אישי וספציפי לבעיותיה, וזאת לאחר אבחון מקיף שמטרתו להשיג יעילות מרבית וסיוע מדויק. תפקיד התרופה ההומאופתית הינו לעורר את כוחות הריפוי של הגוף. ואולם, המינון האפסי של החומר מבטיח את גיוס כוחות הריפוי ללא תופעות לוואי, ולכן התמציות בטוחות לגמרי בין אם מדובר בהומאופתיה לאישה ההרה, הומאופתיה לאחר הלידה, או הומאופתיה לתינוקות.

 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים