הומאופתיה לילדים

דף הבית >> מידע נוסף >> הומאופתיה לילדים

הומאופתיה היא שיטה טבעית והוליסטית, אשר מהווה גישה חלופית לרפואה הקונבנציונאלית. כאשר מדובר על הומאופתיה לילדים, שיטה זו מטפלת בילד בכל הרמות האפשריות: הנפשית, הגופנית והרגשית (וגם הרוחנית). כיצד זה נעשה? תרופות הומיאופתיות מטפלות בבעיות רפואיות על ידי הפעלת מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף. במאמר זה נספר לכם על המקרים בהם אפשר לטפל בילדים באמצעות הומאופתיה.


באילו מקרים מומלץ לפנות לקבלת טיפול הומאופתיה לילדים?

השיטה של הומאופתיה לילדים, וכמוה כמובן גם שיטת הומאופתיה באופן כללי, יכולה להקל על תסמינים או לפתור בעיות באופן מוחלט בקשת רחבה ומגוונת של תחומים. ניתן לחלק את התחומים הללו לנושאים הבאים:

  • הגוף והמערכת החיסונית – הומאופתיה לילדים היא שיטה נהדרת אשר באמצעותה ניתן לטפל בקשת רחבה ומגוונת של מחלות האופייניות לתינוקות, ילדים ובני נוער. בין אם מדובר על בעיות רפואיות יום יומיות ובין אם מדובר על מחלות כרוניות, באמצעות הומאופתיה ניתן למצוא מענה הוליסטי וטבעי.
  • תודעה ומחשבה – עדיין לא ברור אם הסיבה העיקרית לכך היא אמצעי התקשורת שאליהם אנו נחשפים, אשר ככל שהזמן עובר מתאפיינים בקצב העברת מידע מהיר יותר, או שמא יש לתלות את האשמה במוסדות הפרטיים והממשלתיים שמטרתם לאבחן ולקטלג כל ילד שמתנהג בצורה מעט שונה, אך בכל מקרה ניכר שהנושא של הפרעות קשב וריכוז הפך למכת מדינה של ממש. באמצעות טיפול הומאופתיה קשב וריכוז יכולים להשתפר פלאים ממש. בנוסף, יכולתו של הילד להתמקד גדלה, כמו גם יכולתו להבין וללמוד חומר חדש ואין כל צל של ספק שמדובר על חדשות טובות עבור כל אותם הורים שאינם מעוניינים שהציונים הטובים של ילדיהם יהיו מבוססים על תרופות עם השפעות לוואי.
  • הבריאות הנפשית – למרבה הצער, המציאות המודרנית אשר בה אנו חיים אינה מציעה פתרונות הוליסטיים רבים, הן לילדים והן למבוגרים, ואם אכן מוצע פתרון הוליסטי או "אלטרנטיבי", בדרך כלל מדובר על מוצא אחרון. הגישה ההומאופתית, ההוליסטית והטבעית, אכן מהווה חלופה לגישת הפתרונות התרופתיים גם בתחום הנפשי. באמצעות טיפולים שונים של הומאופתיה אשר מותאמים במיוחד לילדים, הם למעשה מקבלים הזדמנות פז לחוות מעין "שיקום רגשי" טבעי ולהגיע לאיזון נפשי. בשיטה זו ניתן לטפל בבעיות רגשיות, בטראומות שמקורן בילדות, בילדים חסרי מנוחה, דכאון, אובדן ואבל וכיוצא באלה.
  • המישור הרוחני – הומאופתיה לילדים יכולה להעניק להם מגוון רחב של כלים אשר יעזרו להם לחולל שינויים יסודיים ועמוקים באישיות. פירוש הדבר שבאמצעות טיפול הומאופתיה לילדים יש אפשרות לרפא לא מעט בעיות בתחומים בהם הילד מתקשה. לדוגמא, טיפול הומאופתיה יכול לעזור לילד להגיע לאיזון לגבי טבעו האמיתי, מה שיאפשר לו לממש את מלוא הפוטנציאל שלו, ועל ידי כך להגשים מטרות ולחיות חיים מלאים יותר. אין ספק שילד מאוזן מבחינה נפשית ורוחנית הוא ילד שליו ורגוע יותר, ועל כן ילד מאושר הרבה יותר.
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים