הומאופתיה לתינוקות

דף הבית >> מידע נוסף >> הומאופתיה לתינוקות

שנות החיים הראשונות של הילד מלוות באירועים מרגשים וברגעים מיוחדים, אך לצידם גם בעיות בריאות ייחודיות לשלבי ההתפתחות המוקדמים. יתר על כן, תינוק הסובל מבעיה בריאותית מתקשה לשדר לסביבתו במדויק את עוצמת ומקור המצוקה, דבר הגורם לא פעם לדאגות רבות ואף משפיע על יחסי ההורים עם התינוק.

דוגמאות נפוצות לבעיות בריאות של תינוקות הינן קשיי שינה וחוסר שקט, מחלות המלוות בחום, התקררויות, בעיות עור, כאבי אוזניים ובקיעת שיניים, והפרעות במערכת העיכול. מסיבה זו פונים הורים רבים לטיפול בקופות החולים ולקבלת ייעוץ וחיסונים בטיפות חלב, ואולם לטיפולים אלו מגבלות שונות לצד תופעות לוואי הקשורות בתרופות ובחיסונים. לכן, חשוב לדעת כי טיפול הומאופתי לתינוקות מסוגל לסייע במגוון רחב של מצוקות, תוך התייחסות מקפת למצבו הכללי של התינוק וללא תופעות לוואי.

 

מהי הומאופתיה?

הומאופתיה הינה שיטת טיפול החותרת לגייס את כוחות הריפוי אשר מצויים בגופו של התינוק, במטרה לחזק את המערכת החיסונית ולהוביל לשינוי משמעותי במקור הבעיה, ולא רק בתסמיניה. טיפול הומאופתי מתחיל בפגישה בת כשעה וחצי עם הומאופת, אשר מאבחן את מצבו הכולל של התינוק תוך התייחסות למרכיבים רבים בחייו, ובהתאם לכך מותאמת רמדי על בסיס צמחי או מינראלי המסייעת בהתמודדות עם הקושי שאובחן. בהמשך, לאורך מספר חודשים יגיע עם הוריו לפגישות מעקב תקופתיות עם המטפל ויקבל בהן לפי הצורך תרופה הומאופתית.
חשוב לציין כי תינוקות נוטים להגיב באופן מהיר וחיובי לרמדי ולשוב לבריאות תקינה, אך בהחלט לא מומלץ לטפל בילדכם באופן עצמאי. התאמת התרופה הנכונה אינה עניין של מה בכך וכרוכה בידע מקצועי נרחב, לצד יכולת אבחון ותשאול מקיף. על מנת לקבל טיפול הומאופתי הולם תוכלו לפנות אל קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל, אשר מאגדת בעלי מקצוע מוסמכים מאזורים שונים בארץ.

יתרונות הטיפול ההומאופתי בתינוקות

קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל, המכונה 'דרך הבריאות', אמונה על סיוע למגוון רחב של בעיות בריאות בגילאים שונים, וביניהם גם הומאופתיה לתינוקות. אנשי המקצוע הנמנים על חברי הקבוצה הינם בעלי הכשרה מקיפה וניסיון רב, ומציעים טיפולי הומאופתיה לגיל הרך אשר ניחנים במספר יתרונות משמעותיים:

  • חיזוק המערכת החיסונית – בניגוד לתרופות הקונבנציונאליות המיועדות על פי רוב להקלת הסימפטומים, או לסיוע נקודתי בלבד, הטיפול ההומאופתי תורם באופן עמוק ומתמשך לחיזוק מערכות הגוף בהן מופיעה המצוקה, ולמערכת החיסונית בפרט. לכן, הומאופתיה מסייעת רבות גם במניעה של תחלואה נוספת בעתיד.
  • יעילות רבה – מכיוון שילדים רכים בשנים עדיין לא ספגו השפעות תרופתיות נרחבות, מערכות גופם מגיבות במהירות לטיפולים הומאופתיים, ובאמצעותם נבנות מן הבסיס ושבות לתפקוד תקין לאורך זמן.
  • בטיחות השימוש – רמדי הומאופתית איננה כוללת חומרים כימיים העלולים לדכא את המערכת החיסונית או לגרום לתופעות לוואי. לכן, תרופאה הניתנת על ידי הומאופת מוסמך לאחר אבחון מקיף הינה בטוחה לשימוש עם תינוקות.
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים