הומאופתיה קשב וריכוז

דף הבית >> מידע נוסף >> הומאופתיה קשב וריכוז
 

בשנים האחרונות הולך וגדל בהתמדה מספר האנשים המאובחנים כסובלים מבעיות קשב וריכוז, ובניגוד לתפיסה הרווחת לא מדובר בילדים בלבד אלא בכל שכבות הגיל. לגידול במספר הלוקים בהפרעה הוצעו עד כה מספר הסברים, כגון התקדמות ביכולות האבחון, שינוי אורחות החיים בעידן המודרני, ותמורות שהתחוללו במערכת החינוך. על כל פנים, מדובר בהתפתחות המאפשרת לילדים ולמבוגרים רבים לקבל טיפול הולם, להשתלב באופן תקין במסגרות לימודים ועבודה, ולבטא את כישוריהם המלאים. יחד עם זאת, מגוון אפשרויות הטיפול המצויות כיום עשוי לעורר בלבול, וזאת לצד חשש מוצדק מפני תופעות לוואי הכרוכות בשימוש בתרופות קונבנציונאליות. לכן, חשוב לדעת כי בין מגוון התופעות בהן עוסקת הומאופתיה, נמנות גם בעיות קשב וריכוז, שניתנות לטיפול טבעי, בטוח ומקיף, תוך התייחסות לקשייו הספציפיים של כל אדם.

 

תסמינים מרכזיים של בעיות קשב וריכוז

ילדים ומבוגרים בעלי הפרעות בתחומי הקשב והריכוז עשויים לסבול ממגוון רחב של סימפטומים, ביניהם טווח קשב קצר, חוסר תשומת לב, קושי בשליטה על דחפים וחוסר שקט, כשלעיתים מתלווה לכך גם התנהגות אימפולסיבית. תסמינים אלו מובילים בתורם לתפקוד לקוי בתחומים שונים, כגון ביצוע טעויות רבות, עימותים בינאישיים, קושי במטלות הכרוכות בקשב רציף, רשלנות ופיזור. קשיים אלו משפיעים לרעה על יחסיו של האדם עם סביבתו, על דימוי העצמי, על מצב רוחו ועל אמונתו ביכולותיו. למעשה, מדובר במעגל קסמים של התנהגויות, תסמינים ותחושות המזינים זה את זה.

על הומאופתיה והטיפול בבעיות קשב וריכוז

הומאופתיה היא שיטת טיפול הוליסטית, אשר במרכזה עומדות תמציות צמחים ומינראלים שניתנות בהתאמה ספציפית למצבו של האדם. בדומה לשאר הבעיות בהן מטפלים באמצעות תמציות הומאופתיה, גם ליקויי קשב וריכוז ניתנים לטיפול עם רמדיס, שאינן מכוונות להקלת התסמינים בלבד, אלא לפתרון מעמיק של הבעיה ולהשגת שיפור בכל היבטי החיים. את השינויים הללו מעוררות הרמדיס על ידי גיוס כוחות הריפוי הטבעיים של הגוף, ותמיכה במערכות הקשורות לבעיות הקשב והריכוז בפרט. רבים מקרב הפונים לטיפול ההומאופתי אשר חוו למרבה הצער על בשרם את תופעות הלוואי של תרופת הריטאלין ונגזרותיה, כגון ירידה במצב הרוח והתיאבון, מצאו ברמדיס שקבלו במסגרת הטיפול ההומאופתי ,מזור הולם שאינו כרוך בתופעות אלו. בנוסף לכך, גם תסמינים הנלווים לעיתים לקשיי קשב וריכוזודיכאון הוא אחד מהם, לצד כאבי ראש, קשיי שינה וחוסר שקט כללי,ניתנים להקלה בעזרת רמדי - תרופה שהוכנה והותאמה באופן אינדיבידואלי למטופל לפי עקרונות ההומאופתיה.

הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל

על קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל נמנים אנשי מקצוע בעלי הכשרה יסודית ומקיפה של הומאופתיה קלאסית, שמאחוריהם ארבע שנות לימוד לצד שעות רבות של התמחות מעשית. הקבוצה דוגלת בקידומו של אורח חיים מאוזן ובריא, ומציעה טיפולים הומאופתיים המסייעים להשגת בריאות שלמה מבחינה פיזית, רגשית, נפשית ושכלית. התהליך הטיפולי כולל פגישת היכרות ראשונית, בה מתושאל הפונה באופן מקיף לגבי בעיות הקשב והריכוז שלו, תסמיניהן, השפעותיהן על חייו, וכן הרגליו היומיומיים מבחינות שונות. התמונה המתקבלת מאפשרת להומאופת להתאים את הרמדי הנכונה עבור אותו מטופל, כשלאחר מכן נערכות עוד מספר פגישות מעקב במידת הצורך, על מנת לבדוק את יעילותה והשפעתה של הרמדי. יש לציין כי לכל אורכם של הטיפולים עומדים המטפלים חברי הקבוצה לרשות הלקוחות, והינם זמינים לענות על שאלות והתלבטויות.

 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים