טיפול באנדומטריוזיס

דף הבית >> נשים >> נשים >> טיפול באנדומטריוזיס
טיפול באנדומטריוזיס

14.8.13

האם את סובלת מכאבי מחזור כאלה ש"מקפלים" אותך מכאב? המשככים שנעזרת בהם פעם כבר לא עוזרים? את יודעת, וגם אנחנו: את לא מקטרת, את כואבת. 
אם את מחפשת טיפול באנדומטריוזיס, הגעת למקום הנכון. 
אנדומטריוזיס הוא מצב שניתן לטפל בו בהצלחה באמצעות הומאופתיה.

מה זה אנדומטריוזיס?
כמה מילים על הרחם. לרחם יש  תפקיד מרכזי בהגדרת הנשיות שלנו. הוא בנוי כך שיכיל את התפתחות החיים: הרחם מגן וגמיש, מצופה בתאי רירית - אנדומטריום. רירית זו יוצאת מהגוף כל חודש מחדש, אם אינה ממלאת את תפקידה בתמיכה בעובר.
  
אנדומטריוזיס הוא מצב בו תאים דמויי תאי רירית גדלים שלא ברחם.
היכן הם גדלים? המקומות הנפוצים ביותר להימצאות רקמת הרירית הם איברי הרבייה והאגן. חדירת התאים לאיברים אלו יוצרת הידבקויות וצלקות באזור. בניגוד לתאים המצפים את הרחם, תאים דמויי רירית אינם מופרשים מהגוף, והם אף גדלים בכל וסת. 

אנדומטריוזיס – התסמינים הנפוצים
אנדומטריוזיס גורם לתסמינים שונים שאת חלקם את מכירה. אצל כל אחת התסמינים יכולים להיות שונים. כאן נפרט את התסמינים הנפוצים.
דימום שלא בזמן וסת. זה מתסכל ומעייף אותך כל חודש מחדש.
כאבים חזקים בזמן המחזור החודשי. התכווצויות באגן ובבטן התחתונה.
דלקות חוזרות ברחם (חום, נפיחות, פגיעה בתפקוד הרחם) שגורמות ל:
        -  כאבים בזמן קיום יחסי מין
        -  בעיות פוריות
        -  עייפות, מצבי רוח ודיכאון
מכאן ברור שאיכות החיים שלך נפגעת מאוד. אפשר בהחלט להבין למה כל כך קשה לך לתפקד בבית עם בן הזוג והילדים, בעבודה, ואפילו עם חברות.

טיפול באנדומטריוזיס - מה כרוך בו?
חוסר איזון הורמונלי בגוף, ובעיקר בכמות האסטרוגן, נחשב לאחד הגורמים לאנדומטריוזיס. טיפול באדומטריוזיס באופן הנפוץ כולל שלושה כיווני טיפול. לעתים מטפלים בשלושתם במקביל. "יורים" לכל הכיוונים:
1. טיפול להקלת הכאב – תרופות נוגדות דלקת ומשככי כאבים
עלולות להיות תופעות לוואי בעקבות שימוש יתר וכן הסתגלות הגוף, ומכאן צריכה מוגברת של כימיקלים.
2.  טיפולים הורמונליים – בדרך כלל אלה טיפולים ממושכים להפחתת רמות האסטרוגן ודיכוי ביוץ לזמן ארוך ככל האפשר.
תופעות לוואי של טיפולים הורמונליים כוללות דיכאון, שינויים במצב הרוח, הופעת גלי חום ועלייה במשקל. כמו כן יש להביא בחשבון שהתערבות כזו נעשית לאורך תקופה ארוכה. כאשר היא מופסקת, יש סיכוי גבוה לחזרת הסימפטומים.
3. ניתוח להסרת רקמות – אפשרות זו נשקלת במקרים של כאבים עזים. ניתוח לא מונע היווצרות חדשה של אנדומטריוזיס.

גלולות הורמונליות או ניתוח אינם מבטיחים ריפוי. התסמינים עלולים לחזור, להחמיר או להמשיך לגרום לסבל רב.הומאופתיה קלאסית עזרה לנועה.
נועה קיבלה טיפול באנדומטריוזיס שלה. קראו כיצד:

את נועה (שם בדוי) פגשתי לפני כשנה. אישה בת 32, אֵם לתינוק בן חצי שנה. וכך היא סיפרה: "לפני כשנתיים הרופא אבחן אנדומטריוזיס. הוא הציע טיפול באנדומטריוזיס באמצעות תמציות והרפיות. זה פשוט לא זה, לא עוזר ונמאס לי לכאוב. אני לא מתפקדת והמצב לא משתפר. ההיריון עבר זוועה. הפחדים היו נוראיים. כל הזמן חשבתי שמשהו ישתבש, שמשהו יקרה. האשמתי את בעלי, והייתי מתוסכלת. הדמעות זולגות  בלי הפסקה. לא נשאר בי רגש חיובי, אלא רק תלונות וטענות כלפי כולם. עכשיו אחרי שילדתי עדיין אין אור. העצבים בשיא ואני עייפה. כאבים בבטן תחתונה ובגב ודימומים כמעט על בסיס יומי. אני על סף ייאוש."

כדי לתת לנועה טיפול באנדומטריוזיס שלה, התייחסתי למכלול התלונות והתסמינים, והיא קיבלה רמדי הומאופתית מותאמת אישית. כעבור חודשיים נראה שיפור במצבה: "חזרה התקווה לחיים. אני עצבנית פחות ויותר נעימה לעצמי ולסובבים. הכאבים פחתו, ואני חוזרת לאט לתפקד כמו בן אדם."

טיפול באנדומטריוזיס באמצעות הומאופתיה
הטיפול מחייב אבחון המתייחס לבריאות האישה באופן כולל ולתסמינים הייחודיים לכל אחת בפן הרגשי, הנפשי והגופני. לאחר האבחון מותאמת רמדי הומאופתית אישית, וזו מגרה את היכולת של הגוף לרפא את עצמו.
הטיפול ההומאופתי הוא טבעי, הוליסטי ונטול תופעות לוואי. הוא מחזיר את האיזון והחיוניות לבריאות שלך ולחיים שלך. טיפול באנדומטריוזיס באמצעות הומאופתיה קלאסית מומלץ, כדי לשפר את בריאותך ואת איכות חייך באופן משמעותי.

אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לקבלת טיפול באנדומטריוזיס, כדי שתוכלי להשתחרר ממנו.

פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל

 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים