טיפול בהרפס זוסטר

דף הבית >> ילדים וגיל ההתבגרות >> מחלות עור >> טיפול בהרפס זוסטר

טיפול בהרפס זוסטר.  גם אצלך הכאב הוא בלתי נסבל?

12.3.14

אנחנו יכולים לעזור לך.

טיפול בהרפס זוסטר, הנקרא גם שלבקת חוגרת, הוא טיפול בזיהום הגורם לפריחה בצורת שלפוחיות מלאות נוזלים על העור. פריחה זו מכאיבה מאוד, ואחר-כך הופכת לשלפוחיות מגרדות. הרפס זוסטר פוגע לרוב בעצבים באזור הגב, הבטן, החזה, הראש והפנים, הזרועות והרגלים.

הרפס זוסטר נגרם על-ידי נגיף הרפס וריצלה-זוסטר, אותו נגיף הגורם לאבעבועות רוח. הוא אלים במידה רבה יותר מהרפס בשפתיים, הנגרם אף הוא על-ידי נגיף וריצלה.

בסיום מחלת אבעבועות רוח הנגיף חודר דרך קבוצת תאי עצב אל עצבי עמוד השדרה או הגולגולת ונשאר שם במצב רדום. הוא עשוי לא לגרום לשום תסמינים לעולם, אך הוא עלול להתעורר גם לאחר שנים רבות ולגרום להופעת הרפס זוסטר. הדבר קורה בדרך כלל כאשר המערכת החיסונית של הגוף נחלשת. הנגיף מופעל מחדש ומתפשט מתוך קבוצת תאי העצב לאורך העצב היוצא מהם. לכן המחלה היא אזורית לאותו אזור של העצב בלבד.

המחלה עלולה להופיע בכל גיל, אך שכיחותה עולה אחרי גיל 50.

לרוב, הפריחה המכאיבה נמשכת כעשרה ימים, אך הרפס זוסטר עלול להביא לסיבוכים כמו נויראלגיה פוסט-הרפטית, הגורמת לכאבים עזים הנמשכים גם מספר חודשים לאחר היעלמות הפריחה, ובמקרים מסוימים אף לאורך שנים. זהו הסיבוך השכיח ביותר של הרפס זוסטר.

טיפול בהרפס זוסטר – הטיפול המקובל כולל תרופות אנטי-ויראליות, טיפול מקומי בפריחה, משככי כאב עוצמתיים, טיפול נגד דיכאון ותמיכה פסיכולוגית.

גם במקרים של הרפס זוסטר הומאופתיה יכולה לעזור.

טיפול בהרפס זוסטר בהומאופתיה קלאסית  
הטיפול ההומאופתי מקל מאוד על הסבל של החולה, הפיזי והנפשי כאחד, שנוצר כתוצאה מהפריחה ומהשלפוחיות. הוא מקצר את משך המחלה ומונע את הסתבכותה. הומאופתיה קלאסית מחזקת את מערכת החיסון ומטפלת במחלה מהשורש, כדי למנוע את הישנותה.מקרה לדוגמה
לקליניקה הגיעה רותי (שם בדוי), בת 43, לקבל טיפול בהרפס זוסטר. היא סבלה מצריבה ומכאב בחצי הצד השמאלי של הגב והבטן. אפילו חיכוך הבגדים בעור הגוף הכאיב לה. כאב שמחמיר מיום ליום, תוך כדי הופעת פריחה מכאיבה מאוד בצורת שלפוחיות באותו אזור. כאבים עזים המונעים ממנה את היכולת לקום מהמיטה. בדיקת מעבדה הראתה הרפס זוסטר. בנוסף היא סיפרה, כי בכל פעם שמערכת החיסון שלה נחלשת, מופיע הרפס בשפתיים.

לאחר שקיבלה רמדי מתאימה, רותי דיווחה: "הכאב פחת פלאים והשלפוחיות נעלמו לגמרי. חזרתי לפעילות מלאה." רותי קיבלה טיפול הומאופתי מקיף המתייחס למכלול תלונותיה, במטרה לחזק את מערכת החיסון ולמנוע הופעה חוזרת של הרפס.

טיפול בהרפס זוסטר - יש פתרון מהיר, יעיל וטבעי עבורך.
אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לקבלת טיפול.


פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים