טיפול הומאופתי

דף הבית >> מידע נוסף >> טיפול הומאופתי

טיפול הומאופתי היא שיטת ריפוי טבעית והוליסטית, אשר מתייחסת אל האדם על סך כל חלקיו. פירוש הדבר הוא שבמקום להתייחס לאדם בגישה מכאניסטית, כלומר נניח שהוא מגיע עם תלונה על כך שהוא סובל מתסמין מסוים, הרופא המודרני ייתן לו מרשם לתרופה אשר מטרתה להעלים את התסמין המסוים עליו המטופל התלונן. בניגוד גמור לכך, הדוגלים בשיטה של הומאופתיה מתייחסים לאדם כיישות שלמה, זאת אומרת, גם אם אדם יגיע לקבלת טיפול הומאופתי ויתלונן על תסמינים מסוימים אשר מהם הוא סובל, מטפל בשיטת הומאופתיה – בין אם הומאופתיה קלאסית או סוג אחר של הומאופתיה– המטפל יעשה כמיטב יכולתו על מנת להעניק לו טיפול שיפתור את הבעיה מהשורש שלה, ולא רק בתסמינים החיצוניים.


מהם חלק מהעקרונות הבסיסיים של טיפול הומאופתי?

  • די בכמות קטנה בלבד - על פי עקרונות הריפוי של הומאופתיה, אין צורך במנה גדולה של תרופה הומיאופתית, כל עוד מדובר על תרופה נכונה ומדויקת אשר מותאמת באופן אישי לאדם אשר מגיע לקבלת טיפול הומאופתי. המטרה של תרופות מסוג זה היא לעורר לפעולה את יכולתו הטבעית של הגוף לרפא את עצמו, ובדרך זו הוא מסוגל לנצל את סגולות הריפוי אשר טמונות בו ולהבריא.
  • ריפוי שורש הבעיה הרפואית - כפי שצוין קודם לכן, גישות מודרניות לריפוי בעיות רפואיות, הן בעיות גופניות והן בעיות נפשיות, דוגלות בטיפול בתסמינים החיצוניים והשטחיים אשר עליהם מתלונן האדם שמגיע לטיפול. טיפול הומאופתי, בניגוד גמור לכך, דוגל בטיפול בשורש הבעיה. לכן באמצעות טיפול הוליסטי וטבעי בשורש שהאדם מציג במהלך הטיפול, קרוב לוודאי שהאדם יוכל להגיע לאיזון מלא בחייו, ולא רק לזכות לטיפול בשיטת בום וטראח שעשוי לספק פתרון לטווח קצר, אך לא לטווח ארוך.
  • חומרים טבעיים בלבד - במהלך טיפול הומאופתי האדם מקבל תרופות הומיאופתיות אשר מורכבות מחומרים טבעיים בלבד, ללא כימיקלים או חומרים רעילים אחרים. בשורה התחתונה, פירוש הדבר הוא שהאדם אשר לוקח את התרופה הטבעית אינו צריך לסבול מכל המגוון הרחב של תופעות הלוואי השליליות (דיכאון, מצבי רוח וכדומה) שבדרך כלל אנשים סובלים מהן כאשר הם לוקחים את התרופות הזמינות לבני אדם בעולם המודרני שבו אנו חיים. לעתים קרובות תרופות אלה יוצאות לשוק מבלי שהן ייבדקו כהלכה ופעמים רבות מדובר על תרופות אשר מטרתן העיקרית היא להכניס רווחים ולא בהכרח ריפוי של אנשים.

מהם חלק מהיתרונות של הומאופתיה?

  • טיפול בהתאמה אישית - בניגוד לריפוי בפס ייצור שמציעה הרפואה המודרנית, כאשר כל אדם מקבל תרופה לפי התסמין שממנו הוא סובל, טיפול הומאופתי מציע לאדם תרופות בהתאמה אישית, אשר מתאימות לצרכים האישיים והייחודיים שלו.
  • טיפול עבור גוף ונפש - תרופות הומיאופתיות יכולות להביא הקלה, ובמקרים מסוימים אף ריפוי, עבור אנשים אשר סובלים מקשת רחבה ומגוונת של בעיות בריאותיות, הן גופניות והן נפשיות. מפני שמדובר על גישה הוליסטית וטבעית לריפוי, פעמים רבות ריפוי של תסמין גופני מוביל לריפוי נפשי, ונהפוך הוא.
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים