כאבי גרון חוזרים

דף הבית >> ילדים וגיל ההתבגרות >> דלקות >> כאבי גרון חוזרים

האם כאבי גרון חוזרים מפריעים לך לתפקד, ולעתים קרובות תוקפת אותך דלקת גרון?

26.11.12

הומאופתיה מציעה פתרון יעיל ובטוח, שתוצאותיו נשמרים לאורך זמן.

דלקת גרון היא מחלה שכיחה אצל ילדים בני 18-5, ונפוצה גם אצל מבוגרים. דלקת גרון מאופיינת בקושי בבליעה, כאבי גרון, חום, צמרמורות, כאבי ראש ונזלת. המחלה לרוב מתחילה עם כאבי גרון וכאבים בזמן הבליעה, ומלווה בהרגשה כללית רעה. כשמסתכלים בגרון, ניתן לראות שהלוע אדום ויש נפיחות באזור השקדים. לפעמים ניתן לראות תפליט הנראה כקרום לבנבן או נקודות לבנות על פני השקדים.

כאבי גרון חוזרים – מתי הם נחשבים דלקת כרונית?
אם חלית יותר משש פעמים בשנה או עשר פעמים במשך שנתיים-שלוש השנים האחרונות, למרות טיפולי האנטיביוטיקה שהרופא נתן לך, רוב הסיכויים שאתה סובל מדלקות גרון חוזרות או כרוניות.

בחלוף הזמן מבנה השקדים משתנה ונוצרות מעין מערות קטנות, מקום אידיאלי להתפתחות חיידקים. השקדים נפוחים רוב הזמן. דלקת גרון מתפרצת עקב מספר סיבות, ביניהן: כשהגוף נחלש, בתקופת לחץ, כשמתקררים ומעוד מגוון סיבות.

דלקת גרון ויראלית או חיידקית?
• רוב המקרים החריפים של דלקת גרון הם ויראליים, כמו שפעת. הדלקת עוברת באופן עצמאי אחרי כמה ימים.
• דלקת גרון חיידקית שכיחה פחות, אך עדיין איננה נדירה. החיידק סטרפטוקוק נמצא כגורם האחראי בעשרים וחמישה עד ארבעים אחוז מהמקרים. אולם גם חיידק הסטפילוקוק אחראי למקרים לא מבוטלים. ניתן לגלות את קיומם באמצעות בדיקת משטח גרון.
• כשלושה אחוזים מדלקות הגרון הם תחלואה בעקבות מחלת הנשיקה. מחלת הנשיקה היא מחלה ויראלית.טיפול הומאופתי בילדה עם כאבי גרון חוזרים
האֵם מספרת: "אלה (שם בדוי) לא הרגישה טוב היום. כאבי ראש, כאבים בכל הגוף, בחילות, חולשה גדולה מאוד. בהמשך, כשהגענו הביתה, כאב לה הגרון, הבלוטות בצוואר התנפחו. כאב לה בבליעה. חום 38.9. היא שתתה היום פעם אחת, ולגמה רק כמה לגימות. אלה בוכה מהכאבים, וקשה לי מאוד לראות את הילדה שלי סובלת ככה. היא מכונסת בעצמה. אני כל הזמן איתה, מטפלת בה, אבל לא נראה שזה מנחם אותה.

"אלה בת תשע וסובלת ממצב של דלקת גרון כרונית מגיל ארבע וחצי. השקדים שלה הוסרו בניתוח לפני שלוש שנים, עקב כאבי גרון חוזרים בגלל סטרפטוקוק. במשך השנים היא קיבלה טיפול אנטיביוטי מונע ממושך עד שסירבתי להמשיך אותו, ולבסוף הסכמתי שינתחו אותה. מאז הניתוח אלה פחות חולה, אבל כשהיא חולה העוצמה חזקה הרבה יותר. הדלקת מתיישבת על בלוטות הלימפה בצוואר, וכשעושים משטח גרון עדיין יש סטרפטוקוק."

אחרי אבחון הומאופתי אלה קיבלה רמדי, ושלושה ימים אחר כך האֵם מספרת: "לאחר הרמדי ההומאופתית החום עלה מעט למשך כמה שעות, ומאז החלה הטבה ברורה. נכון לעכשיו, היא חזרה לעצמה. הגיעו תוצאות הבדיקות, וזה היה סטרפטוקוק."
שמונה חודשים אחרי תחילת הטיפול האֵם מספרת: "אלה לא חלתה בדלקת גרון אפילו לא פעם אחת. היא ילדה בריאה."

טיפול הומאופתי טבעי, הוליסטי ולאורך זמן במחלת דלקת גרון
הומאופתיה קלאסית יכולה לעזור. הטיפול ההומאופתי מטפל בבעיה ומביא בחשבון מאפיינים שונים של החולה: אופיו, צרכיו הרגשיים, הרגליו היומיומיים וכל דבר שמיוחד בו. בטיפול הומאופתי ניתנת רמדי אישית, טבעית, ללא תופעות לוואי. הטיפול ההומאופתי מחזק את החולה ומאפשר לו לגייס לפעולה את כוחות הריפוי של עצמו, קרי, מערכת החיסון שלו. כך האדם מבריא ומרוויח רמת בריאות גבוהה יותר. רמה זו תשמור על כך שאירועים חוזרים של דלקות גרון לא יישנו.

אם גם אתה או ילדך סובלים ממצב של דלקת גרון, אם כאבי גרון חוזרים מפריעים לכם, ואתה חושש מתופעות הלוואי של האנטיביוטיקה – דע כי להומאופתיה יש פתרון בשבילך ובשביל ילדך.

אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לקבלת טיפול הומאופתי.


פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל 
 
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים