אבצס

דף הבית >> ילדים וגיל ההתבגרות >> מחלות עור >> אבצס

אבצס – המראה מטריד והכאב בלתי נסבל?
יש דרך לעזור לך.

אבצס (מורסה) הוא כיס מוגלה שהצטברה בגלל זיהום חיידקי. מערכת החיסון של הגוף מנסה להילחם בזיהום, ובמשך תהליך זה נוצר אבצס. האזור שבו הוא מופיע יהיה חם, אדום, נפוח, כואב, ותהיה פגיעה בתפקוד בהתאם למיקומו. הסיבוך העיקרי הוא התפשטות הזיהום לרקמות אחרות.

אבצס יכול להיווצר בכל מקום בגוף. לרוב הוא נראה על פני העור. אבצס עורי עלול להיגרם מפצע או מסתימה בבלוטת זיעה או חלב, או סביב זקיק השערה, בעיקר במפשעה, בבית השחי, בעצם הזנב ובפנים. אבצס פנימי עלול להיווצר בכל איבר פנימי, ומהווה בדרך כלל סיבוך של זיהום בקרב אנשים עם בעיה בריאותית מסוימת או בעיות במערכת החיסון.

הטיפול המקובל נקבע לפי סוג האבצס, גודלו ומיקומו. לרוב אבצס קטן מתנקז באופן טבעי ונעלם, ואילו אבצס גדול מטופל באמצעות אנטיביוטיקה, חתך לניקוז המוגלה או ניתוח.

הומאופתיה קלאסית מציעה פתרון טבעי ובטוח.
הטיפול ההומאופתי בטוח לכולם. גם לנשים הרות ומיניקות, לתינוקות ולקשישים. הוא מותאם אישית, עדין וללא תופעות לוואי.

הטיפול ההומאופתי מחזק את המערכת החיסונית ומסייע לה להדוף גורמי מחלה (חיידק או וירוס) או להתמודד איתם בקלות. בעזרת הטיפול צפוי האבצס להיפתח ולהתנקז באופן טבעי.מקרה לדוגמה
אורי (שם בדוי), בן 26, פנה לטיפול הומאופתי בגלל אבצס. "יש לי אבצס בעצם הזנב. אני סובל מכאבים בעיקר בזמן ישיבה. מדי פעם יוצאת ממנו הפרשה צהובה דביקה. אני סובל כבר שנה. המליצו לי על ניתוח."
אורי קיבל רמדי מתאימה. בפגישת המעקב הוא דיווח כי כשבועיים לאחר נטילת הרמדי נפתח האבצס, יצאה ממנו הפרשה רבה מלווה בכאב, ולאחר מכן הוא נעלם.
בעזרת הטיפול ההומאופתי התנקז האבצס באופן טבעי ולא היה צורך בניתוח.

אבצס – אין טעם להמשיך לסבול. זה הזמן לשינוי טוב ומיטיב.
אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לקבלת טיפול.


פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל

 
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים