אסטמה

דף הבית >> ילדים וגיל ההתבגרות >> מחלות בדרכי הנשימה >> אסטמה

האם אסטמה חונקת אותך, והמשאפים והאינהלציות אינם עוזרים מספיק?

אסטמה היא מחלה של מערכת הנשימה. היא תוצאה של תגובת-יתר של מערכת החיסון ויצירת מצב דלקתי של דרכי הנשימה. יש גורמים רבים לאסטמה, ועפ"י רוב מדובר בשילוב של גורמים תורשתיים עם גורמים סביבתיים כמו אלרגיה לחומר מסוים או זיהום אוויר.

התקף אסטמה מתאפיין בקושי בנשימה - "רעב לאוויר", בדרגות חומרה משתנות מאדם לאדם, בסימפטומים של כיווץ הסמפונות, הפרשת ליחה, נשימה מהירה ומאומצת, שיעול טורדני, חרחורים, צפצופים ועוד.

הטיפול המקובל בהתקפי אסטמה כולל משאפים למניעה, המכילים סטרואידים או כדורים אנטי דלקתיים שאינם סטרואידים. לרוב הם ניתנים לתקופת זמן ארוכה. בזמן התקף ניתנים מרחיבי סמפונות. בהתקפים קשים יותר ניתנים סטרואידים חזקים דרך הוריד או הפה, כדי לדכא את ההתקף. כל הטיפולים המקובלים לאסטמה אינם מרפאים את המחלה, פעמים רבות אינם יעילים די הצורך, ואף עלולים לגרום לתופעות לוואי משמעותיות.

הטיפול ההומאופתי באדם הסובל מהתקפי אסטמה הוא יעיל ובטוח
הטיפול ההומאופתי מחזק ומאזן את המערכת החיסונית גם כשיש אסטמה. הומאופתיה חותרת לריפוי מלא. בשלב ראשון נראה ירידה משמעותית בתדירות ההתקפים ובעוצמתם, ולבסוף הפסקה מוחלטת שלהם. כל זאת ללא תופעות לוואי, ללא תלות בתרופות מזיקות וללא נזקים לטווח ארוך. במקביל, נצפה לשיפור כללי גם בתפקודים אחרים כמו שינה, תיאבון, מצב רוח ואנרגיה כללית.


מקרה לדוגמה
דנה (שם בדוי), בת 10, סבלה מהתקפים חוזרים ונשנים של אסטמה, חרף שימוש אינטנסיבי במשאפים ואינהלציות. האֵם מספרת: "כשדנה נשכבת במיטה, היא מיד מתחילה להשתעל בעוצמה. היא מתקשה לנשום במהלך ההתקף שנמשך כשעה. היא מתיישבת ומשתעלת ללא הפסקה. הנשימה נהיית כבדה ומהירה. אני מחברת אותה מיד לאינהלציה, ואין לכך השפעה מידית. אחרי שלושה ימים ההתקף מתחיל לעבור, אך לאחר כשבוע ההתקף חוזר. אנחנו מיואשים ולא יודעים מה לעשות."

דנה הגיעה לטיפול הומאופתי בזמן התקף אסטמה, וקיבלה רמדי הומאופתית על סמך הסימפטומים המדויקים מהם היא סבלה. הרמדי הפסיקה באופן מידי את השיעול ואת קוצר הנשימה. כשבוע לאחר מכן קיבלה רמדי נוספת לחיזוק ואיזון. ההתקף הבא ממנו סבלה היה חלש וקצר בהרבה, והתרחש כחודש לאחר מתן הרמדי. מאז, כשנתיים אחרי, היא איננה סובלת עוד מהתקפי שיעול או קוצר נשימה. היום היא ילדה בריאה ושמחה.

אם אסטמה חונקת אותך, אין טעם להמשיך לסבול.
אנו  מזמינים אותך לפנות אלינו לקבלת טיפול יעיל ובטוח.


פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים