מחלות עור

דף הבית >> ילדים וגיל ההתבגרות >> מחלות עור
מחלות עור לסוגיהן מהוות בעיה שכיחה בקרב מבוגרים וילדים כאחד. הן גורמות לסבל רב, לפגיעה בתפקוד היומיומי ולצריכה מוגברת של תרופות מרשם. מכיוון שהעור הוא איבר גלוי, מחלות עור רבות ניכרות במראה החיצוני, עובדה שעשויה להעצים את מצוקתם של החולים. הטיפול ההומאופתי מציע ריפוי שורשי, עמוק וקבוע של מחלות עור מכל הסוגים, ביניהן מחלות עור שהרפואה המקובלת אינה יכולה לרפא. 

להתייעצות פנו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לקריאת מאמרים בנושא בחר/י  מהרשימה
אבצס
אקנה
טיפול בהרפס זוסטר

מחלות עור

7.4.13

מחלות עור הן מצבים רפואיים שפוגעים ברקמות המעטפת של הגוף – עור, שיער וציפורניים. העור הוא האיבר הגדול ביותר בגופנו, ובהיותו חשוף לסביבה הוא גם אחד האיברים הפגיעים ביותר. אין להתפלא, אם כך, כי מחלות עור לסוגיהן מהוות בעיה שכיחה בקרב מבוגרים וילדים כאחד.

מחלות עור, המאופיינות בתסמינים כמו גרוד, תחושת שריפה,עקצוצים או כאבים, גורמות לסבל רב, לפגיעה בתפקוד היומיומי ולצריכה מוגברת של תרופות מרשם. מכיוון שהעור הוא איבר גלוי, מחלות עור רבות (כמו אקנה, הרפס בשפתיים, אקזמה בעור) ניכרות במראה החיצוני, עובדה שעשויה להעצים את מצוקתם של החולים.

מחלות עור – סיבות שכיחות:
ישנן מחלות עור רבות והן נגרמות בשל סיבות שונות. מחלות עור כמו אקזמה בעור עשויות להתפרץ בעקבות חשיפה לחומרים חריפים כמו חומצות, חומרי ניקוי או סבונים. אולם במרבית המקרים אקזמה בעור (כמו גם אטופיק דרמטיטיס שהוא אחד מהסוגים השכיחים של אקזמה בעור) היא ביטוי של אלרגיה, ונובעת מתגובה מוגברת של מערכת החיסון לחומרים אלרגניים. מחלות עור כמו פסוריאזיס נובעות מתגובה אוטואימונית.

מחלות עור אחרות נגרמות על ידי זיהום פטרייתי, חיידקי או וירלי. פטרייה בכף הרגל או בציפורניים, למשל, נגרמת על ידי זיהום פטרייתי. הרפס בשפתיים או יבלות נגרמים על ידי זיהום וירלי. אבצס, אימפטיגו או צלוליטיס נגרמים על ידי זיהום חיידקי.
התפרצותן או החמרתן של מחלות עור מכל הסוגים קשורה במקרים רבים לגורמים רגשיים.

מחלות עור - הטיפולים המקובלים
הטיפולים התרופתיים המקובלים במחלות עור משתנים, כמובן, בהתאם לסוג המחלה ולמידת החומרה שלה. במצבים קלים הטיפול הוא בעיקר מקומי ומתמקד בהקלה על הסימפטומים, למשל, הקלה על יובש בעור באמצעות משחות ותכשירים לשימון העור והקלה על גרוד באמצעות אנטיהיסטמינים (כמשחה או לבליעה).
מחלות עור זיהומיות מטופלות בתרופות אנטיביוטיות, אנטי פטרייתיות או סטרואידליות, בהתאם לסוג הזיהום. במצבים קלים יותר הטיפול הוא מקומי באמצעות משחות, ואילו במצבים חמורים יותר של מחלות עור הטיפול הוא סיסטמי, מערכתי, באמצעות תרופות לבליעה.הטיפול ההומאופתי ויתרונותיו
יתרונותיו של הטיפול ההומאופתי במחלות עור, כמו אקנה, הרפס בשפתיים, אבצס, אקזמה בעור, אטופיק דרמטיטיס, פסוריאזיס או צלוליטיס, הם רבים ומוכחים:  

הטיפול ההומאופתי נותן פתרון יעיל הן לטווח המיידי והן לטווח הארוך. בטווח המיידי הוא מונע את התפשטותן של מחלות עור ומקל על הסימפטומים שלהן. לטווח ארוך הטיפול ההומאופתי מציע ריפוי שורשי, עמוק וקבוע של מחלות עור מכל הסוגים, ביניהן מחלות עור שהרפואה המקובלת איננה יכולה לרפא. כתוצאה מכך, נמנע הצורך בשימוש בתרופות מרשם.

הרמדי ההומאופתית עשויה מחומרים טבעיים בלבד, מותאמת באופן אישי ומדויק, וניתנת במינון עדין. לפיכך הומאופתיה מתאימה לטיפול גם במצבים של מחלות עור אצל תינוקות בני יומם, נשים הרות וחולים במחלות כרוניות.

הומאופתיה היא שיטת ריפוי הוליסטית המתייחסת למערכות הגוף והנפש כאל שלמות אחת בבריאות ובחולי. לפיכך, היא מציעה מענה טיפולי גם לסימפטומים הפיזיים של מחלות עור, וגם להיבטים הרגשיים שעשויים להיות קשורים להתפרצותן או החמרתן.

מחלות עור ניתנות לריפוי מוחלט באמצעות הומאופתיה.
אם מחלת עור מציקה לך, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לקבלת טיפול.


פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל 

 
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים