בחילות בהריון

דף הבית >> נשים >> הריון ולידה >> בחילות בהריון

בחילות בהריון – האם גם את סובלת מהן?
הגעת למקום הנכון.

עבור נשים רבות הריון ולידה הן תקופות מרגשות וחשובות בחייהן, אך לעתים בחילות בהריון גורמות לאישה ההרה סבל יומיומי ופגיעה באיכות החיים.

בחילות בהריון הן תופעה שכיחה ונורמלית שבדרך כלל מתחילה בתחילת ההריון, ונמשכת לאורך השליש הראשון של ההריון, עד שבוע 12-13. בחילות בהריון אינן מזיקות לעובר. זהו אחד הסימנים של ההריון. כשבעים אחוז מהנשים בהריון סובלות מבחילות בהריון, אך יש הבדל ביניהן בכמות הבחילות ועוצמתן.

בחילות בהריון מתחילות בדרך כלל בבוקר, וחזקות יותר בשעות הבוקר. לכן הן נקראות בחילות בוקר, אך זהו מאפיין המשתנה מאישה לרעותה. יש נשים שתופעה זו נמשכת אצלן לאורך כל היום.
במצב נדיר וקיצוני, שבו בחילות בהריון גורמות להקאה ברוב שעות היום, יש סכנה לחיי האישה ההרה. מצב זה נקרא HYPEREMESIS GRAVIDUM. מצב זה מסכן את חיי האישה ההרה, כיוון שהוא גורם לאיבוד נוזלים, התייבשות, תת-תזונה, ולפגיעה ברמת המלחים והאלקטרוליטים בדם. מצב זה מחייב אשפוז לצורך מתן נוזלים דרך הוריד, כדי למנוע התכווצויות מוקדמות של הרחם המסכנות את ההריון.

מה עלול לגרום לבחילות בהריון?
שינויים הורמונאליים המתרחשים עקב הריון – עלייה בהורמוני אסטרוגן, פרוגסטרון וגונדוטרופין כוריוני.
רעב – הגורם לירידה ברמת הסוכר בדם.
קשר גנטי – יש מחקרים המצביעים על קשר גנטי של בחילות בהריון במשפחה.
יש גורמים העלולים להחמיר את התופעה כמו לחץ נפשי, עייפות ותזונה לא נכונה.

בחילות בהריון מלוות בתופעות שונות כגון רגישות גדולה לריחות, הגורמת לבחילה וגועל עד להקאה, סחרחורות, חולשה ועייפות, מצב רוח רע.

הטיפול המקובל מציע תרופות נגד בחילות, שבדרך כלל אינן עוזרות כל כך. נמנעים מתרופות חזקות יותר, כיוון  שהחומרים הכימיים המצויים בתרופות עלולים להגיע לעובר ולפגוע בו.

האם את צריכה להשלים עם המצב? בהחלט לא. הומאופתיה תעזור לך.

הומאופתיה קלאסית יעילה מאוד בטיפול בבעיות שונות בהריון, ביניהן גם בחילות בהריון.
הומאופתיה היא טיפול הוליסטי, עדין ובטוח לך ולעובר. בטיפול ההומאופתי מביאים בחשבון תופעות ומאפיינים נוספים של האישה, המסייעים בהתאמת רמדי הומאופתית המטפלת בבעיה.
רמדי הומאופתית המותאמת באופן אישי תאפשר לך לעבור את תקופת ההריון בנעימות, בהנאה וללא תופעות מטרידות.מקרה לדוגמה
מירי (שם בדוי), הנמצאת בשבוע התשיעי להריונה, סובלת מתופעה של בחילות בהריון. היא סובלת מבחילות בעיקר בבוקר, אך הן ממשיכות לאורך כל היום. היא רגישה מאוד לריחות. כל ריח משגע אותה. יש לה בחילה ממראה של אוכל, ולכן היא אינה מסוגלת לאכול דבר כמעט, ובוודאי שאיננה מסוגלת  לבשל לבני המשפחה. הבחילות גורמות לה לחולשה גדולה, וכל מה שהיא רוצה הוא לשכב ולנוח. היא ניסתה דרכים שונות להקל על המצב, אך ללא הועיל.

מירי קיבלה רמדי הומאופתית ספציפית המתאימה למצבה. לאחר מספר ימים היא דיווחה שאין לה בחילות יותר, הרגישות לריחות פחתה, היא מסוגלת לאכול ואפילו לבשל. יש לה אנרגיה רבה יותר, והיא יכולה לעבוד ולתפקד כרגיל.

אם כן, יש פתרון לתופעת בחילות בהריון. פתרון מהיר, עדין, יעיל ובטוח לך ולעובר.
אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לקבלת טיפול הומאופתי.


פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים