נשים

דף הבית >> נשים >> נשים
מגיל ההתבגרות ועד גיל הזהב, בריאות האישה מקבלת דגש בטיפול הומאופתי.

הומאופתיה מציעה פתרונות טבעיים ויעילים למגוון מצבים כמו חוסר איזון הורמונאלי, מחזור לא סדיר, כאבי מחזור, קשיים בזמן הריון ולידה, בעיות בהנקה, בעיות פוריות, מחלות שונות, תופעות גיל המעבר.

בטיפול הומאופתי כל אישה מקבלת טיפול אישי הוליסטי, המתייחס לבעייתה תוך חיזוק הגוף והחזרת האיזון הטבעי לגוף ולנפש. 

להתייעצות פנו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לקריאת מאמרים בנושא בחר/י  מהרשימה
קונדילומות
טיפול בכאבי מחזור
קנדידה
גלי חום
טיפול באנדומטריוזיס

בריאות האישה - הומאופתיה פותרת מגוון רחב של בעיות

נשים רבות מחפשות פתרון טבעי לבעייתן. הן חוששות מתופעות לוואי של תרופות קונבנציונליות. חלקן פונות לטיפול הומאופתי מכיוון שלא קיבלו מענה מספק מטיפול רפואי רגיל. הומאופתיה מהווה בחירה טבעית ובטוחה לטיפול בבעיות כרוניות, ומעלה את הרמה של בריאות האישה.

בראייה הומאופתית, בריאות האישה כוללת התייחסות יסודית, מעמיקה ומקיפה בכל הבעיות שמהן עלולה אישה לסבול במהלך חייה: מחזור חודשי לא סדיר, קשיי הריון ולידה, בעיות בהנקה, בעיות פוריות, קונדילומות, תופעות גיל המעבר ועוד.

בריאות האישה משתנה במהלך חייה במצבי החיים השונים ובחוויות השונות שהיא צוברת. בכל שלב בחיים ניתן לשפר ולחזק את בריאות האישה.

בריאות האישה בגיל ההתבגרות
גיל ההתבגרות מהווה תקופה לא קלה עבור הנערה. שינויים הורמונאליים גורמים למצבי רוח משתנים, לרגישות-יתר ולבעיות עור כמו אקנה. בנוסף, רוב הנערות סובלות מכאבי מחזור או מחזור לא סדיר.
ההומאופתיה מציעה פתרון עדין, מהיר ואפקטיבי, אשר מותאם לכל נערה. טיפול בכאבי מחזור או במחזור לא סדיר יתחשב בכל התסמינים של הנערה הסובלת - פיזיים ורגשיים.
טיפול בבריאות הנערה יחזק את בריאות האישה שהיא עתידה להיות.

בריאות האישה בשלב האמהות
להיות אמא הוא חלומה של כל אישה. אנחנו לא תמיד חושבות על כל הקשיים שעלולים להתעורר: בחילות בתחילת הריון, צרבות, כאבי רגליים, עייפות, חוסר שינה, עיכוב בלידה, כאבים לאחר הלידה, בעיות בהנקה, דיכאון לאחר הלידה, ועוד.

רמדי הומאופתית מסוגלת להחזיר את האיזון לגוף ואת הכוחות לאמא. רמדיס הומאופתיות בטוחות לאישה הרה ולאישה מיניקה יותר מרוב התרופות האחרות. בעזרת הטיפול נוגעים בשורש הבעיה ומרפאים בהצלחה.

מקרה של אמא טרייה
חווה (שם בדוי) הגיעה לטיפול הומאופתי כשבועיים לאחר לידתה הראשונה. היא סבלה מכאבים בזמן ההנקה, עצירות וטחורים. התינוק בכה רוב הזמן, והיא הייתה מותשת מרוב כאבים וחוסר שינה.

חווה קיבלה רמדי שהתאימה לכלל הסימפטומים שלה.
שבוע לאחר מכן היא סיפרה: "כבר ביום הראשון לאחר נטילת הרמדי יכולתי להתפנות ללא כאבים. אחרי שלושה ימים הרגשתי הקלה בהנקה. עכשיו כמעט לא כואב. אבל הפלא הוא שהתינוק התחיל לישון שלוש-ארבע שעות ברציפות. הוא רגוע יותר, ובוכה רק כשהוא רעב. אני מרגישה שאני חוזרת לעצמי ומקבלת כוחות. עכשיו אני מרגישה שמחה להיות אמא."

בריאות האישה מעל גיל 50
יש תקופות בחיים שכל אישה חייבת לעבור. תקופת גיל המעבר היא אחת מהן. יש נשים שבתקופה זו חוות תופעות לא נעימות כמו גלי חום, הזעות בלילה, מצבי רוח משתנים, עצבנות, הפרעות שינה, שיעור-יתר, עלייה במשקל, מיגרנות ועייפות.

טיפול הורמונאלי בגיל המעבר מלווה בתופעות לוואי, ומגביר את הסיכון לחלות בסרטן.
נשים רבות נוכחו לדעת שטיפול הומאופתי מהווה פתרון יעיל לבעייתן: הוא מחזיר את האיזון ההורמונאלי ללא צורך בנטילת תרופות, וכך נותן תחושה של רווחה. מעבר לריפוי הבעיה הספציפית, המטופלות מרגישות שיפור כללי בבריאותן, אנרגיה רבה יותר ופחות מתח.בריאות האישה במקרים מיוחדים
ההומאופתיה מציעה פתרון לחוסר איזון הורמונאלי אצל האישה. נשים שמנסות להרות במשך שנים, הצליחו להרות לאחר קבלת רמדי מתאימה. זוגות עם בעיות פוריות יכולים למצוא מענה בטיפול הומאופתי.
גם כשאישה נאלצת לקחת תרופות הורמונאליות למניעת הריון, לאחר כריתת רחם, לאחר סרטן השד או מכל סיבה אחרת, ההומאופתיה יכולה להקל על תופעות הלוואי ולאזן את מצבה.

להיות אישה, אמא אוהבת ונותנת, הוא תפקיד וזכות שעליהם לא נוותר.
בנושא בריאות האישה, תודות להומאופתיה אנחנו יכולות לעבור את כל התנודות ההורמונאליות בחיינו ללא פגע, ולשמור את כוחותינו ושמחתנו למשפחה.

אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לקבלת טיפול.

פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל 

 
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים