דלקת בדרכי השתן בתחילת הריון

דף הבית >> נשים >> דלקת בדרכי השתן בתחילת הריון

דלקת בדרכי השתן בתחילת הריון – יש פתרון הומאופתי

דרכי השתן כוללות את הכליות, השופכנים, שלפוחית השתן והשופכה.
עקב ההבדל המבני בין המינים, נשים חשופות לדלקות בדרכי השתן יותר מגברים.

דלקות בדרכי השתן הן הסיבוך הרפואי השכיח ביותר במהלך הריון. שכיחות דלקות בדרכי שתן בהריון עולה עקב שינויים תפקודיים נורמאליים כגון זרימת שתן איטית ונוכחות מוגברת של סוכר בשתן.

דלקת בדרכי שתן בתחילת הריון – מקרה לדוגמה
אפרת (שם בדוי), בחודש הרביעי להריונה, פנתה לטיפול הומאופתי בעקבות דלקת חריפה באגן הכליות, כשהיא סובלת מכאבים חדים וחזקים בצד שמאל של הבטן, באזור הכליות. הכאב היה כה חזק עד כי אפרת התקשתה לשבת ולדבר.

אפרת סיפרה: "אתמול בערב התחיל כאב חד בצד שמאל. הכאב הולך ומחמיר. שכיבה מקלה עלי, וכל תנועה או טלטול גורמים לי כאב עז. הכאב מקרין כלפי מטה. הכאב מגיע בהתקפים פתאומיים שמקפלים אותי. בלילה עלה החום לארבעים מעלות. השתן בצבע עכור ושורף לי לאחר מתן השתן."

אפרת קיבלה רמדי הומאופתית בהתאם למצבה.
תוך שעות ספורות הוטב לה. למחרת היא סיפרה: "אני מרגישה טוב יותר. הכאבים חלפו כמעט לחלוטין. הלילה ישנתי מצוין. עדיין יש רגישות באזור, ואני מקפידה לנוח ולשתות הרבה מים." תוך יומיים חלפה הדלקת, ואפרת שבה לתפקוד מלא.

לאחר שחלפה הדלקת, המשיכה אפרת בטיפול הומאופתי מקיף. היא חוותה הריון קל, וילדה את בנה בלידה טבעית ומוצלחת.

טיפול הומאופתי באישה בתקופת ההריון יכול לחזק אותה ולעזור לה לעבור את ההריון בקלות.

דלקת בדרכי השתן בתחילת הריון יכולה להיות פשוטה יחסית ולהתפתח בשלפוחית השתן עצמה, תוך הופעה של סימפטומים כמו דחיפות ותכיפות במתן שתן, תחושות של צריבה וכאב במתן השתן.
דלקת חמורה יותר ומסוכנת יותר היא דלקת בכליות, המשלבת חום גבוה ועלולה לגרום לסיבוכים רבים. חשוב להגיע לטיפול בדלקת בדרכי השתן לפני שהיא מחמירה והופכת לדלקת של אגן הכליות. בתקופת ההריון יש לכך משנה תוקף.

הטיפול המקובל בדלקות שתן מחייב נטילת אנטיביוטיקה, דבר ההורס את אוכלוסיית החיידקים הידידותיים החיים במערכת העיכול, ואשר מהווים חלק חשוב מתהליך הפירוק, הספיגה וההטמעה של רכיבי המזון. פתרון זה מחליש את האישה ההרה, ולכן עדיף להימנע ממנו.להומאופתיה יש פתרון ידידותי יותר.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי, שבה מתאימים רמדי הומאופתית אישית לכל מטופל על סמך מכלול המאפיינים שלו. על סמך הסימפטומים המיוחדים שבאים לידי ביטוי בדלקות בדרכי השתן ניתן לטפל ולהביא לריפוי, גם במצבים של דלקות חמורות או דלקות חוזרות.

טיפול הומאופתי בנשים עם דלקות חוזרות בדרכי השתן הוא טיפול מקיף ומתמשך, וזאת כדי שהבעיה תיפתר, וכדי לעזור למטופלת בבעיות נוספות המטרידות אותה.

הטיפול ההומאופתי בטוח לכולם. גם לנשים הרות.

אם גם לך יש דלקת בדרכי השתן בתחילת הריון, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לקבלת טיפול.


פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל


 
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים