דלקת גרון

דף הבית >> ילדים וגיל ההתבגרות >> דלקות >> דלקת גרון
דלקת הגרון חזרה שוב? שוב קיבלת אנטיביוטיקה מהרופא, אבל כאבי גרון עדיין מציקים לך?

הומאופתיה נותנת מענה גם בזמן דלקת גרון חריפה וגם במקרים של דלקות כרוניות חוזרות.

הטיפול ההומאופתי מחזק את המערכת החיסונית ומאזן את הגוף, כך שלגוף יהיה הכוח להתמודד עם וירוסים וחיידקיים בלי לפתח דלקת גרון.

להתייעצות פנו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לקריאת מאמרים בנושא בחר/י  מהרשימה

דלקת גרון

דלקת הגרון שוב חזרה? שוב קיבלת אנטיביוטיקה מהרופא, אבל דבר לא עוזר? יש לך כאבי גרון חוזרים? תרופת סבתא, ביקורים חוזרים אצל הרופא ושקית מלאה בתרופות לא פותרים את הבעיה? אפשר גם אחרת.

מהי דלקת גרון?
דלקת גרון היא מחלה, שלעתים הגורם לה הוא חיידקי ולעתים הגורם הוא ויראלי (וירוס).
כאשר החיידק המעורב הוא חיידק הסטרפטוקוק, המענה ברפואה הקונבנציונלית הוא טיפול באנטיביוטיקה. זאת מחלישה את המערכת החיסונית, ויוצרת מעגל חוזר של דלקות.
כאשר דלקת הגרון נובעת ממקור ויראלי, לרפואה הקונבנציונלית אין מענה תרופתי. במרבית המקרים ניתנות תרופות המורידות את החום ומשככות את הכאב.

דלקת גרון יכולה להיות מאופיינת בכאבי גרון חוזרים, שקדים נפוחים, מוגלתיות, אודם, קשיים בבליעה, חום גבוה וחולשה של הגוף.

האם ניתוח הסרת שקדים הוא פתרון?
אם ביקרת מספר פעמים אצל הרופא בגלל תלונה על דלקת גרון חוזרת, יתכן שתקבל המלצה על ניתוח הסרת שקדים. השקדים מהווים חלק מהמערכת החיסונית. התנפחות השקדים היא חלק מפעילות ההגנה של המערכת החיסונית בהתמודדות עם חיידקים או וירוסים. לכן הסרתם רק תפגע במערכת החיסון ותחליש את הגוף.

למה כדאי לבחור בהומאופתיה?
הומאופתיה נותנת מענה גם בזמן דלקת גרון חריפה וגם במקרים של דלקות כרוניות חוזרות. החיידקים והווירוסים קיימים סביבנו באופן קבוע, אך רק אדם שמערכת החיסון שלו נחלשה, ויש לו נטייה לכך, יפתח דלקת גרון. הטיפול ההומאופתי מחזק את המערכת החיסונית, ומאזן את הגוף כך שלגוף יהיה כוח להתמודד עם וירוסים וחיידקים בלי לפתח דלקת גרון.

באבחון הומאופתי ההומאופת מביא בחשבון את התסמיניים הפיזיים והרגשיים ואת מאפייני האופי וההתנהגות. בתום האבחון הוא מתאים רמדי אישית על סמך כלל המאפיינים האישיים. לכן סביר שחמישה מטופלים הסובלים מאותה בעיה של דלקת גרון יקבלו חמש רמדיס שונות. מלבד טיפול בדלקת גרון, הטיפול ההומאופתי מחזק גם את המצב הרגשי ואת רמת החיוניות.
הטיפול ההומאופתי מתאים לטיפול בתינוקות, בילדים ועד גיל הזהב, והוא אינו כרוך בתופעות לוואי.מקרה לדוגמה
נורית (שם בדוי), בת 5, סובלת מדלקת גרון חוזרת, כאבי גרון חוזרים וחום גבוה.
התסמינים חוזרים מדי חודש.
אמא של נורית מספרת: "פעמים רבות היא קיבלה אנטיביוטיקה, ולמרות זאת הדלקות והכאבים ממשיכים לחזור בעקשנות. לפעמים אומרים שזה ויראלי, ולפעמים לא."
היא המשיכה וסיפרה: "נורית היא ילדה פיקחית מאוד וחברותית מאוד, אך רגישה ונוטה להיעלב בקלות. יש לה נטייה להתרגז בקלות, ואז קשה להתמודד איתה."

לאחר אבחון מעמיק הותאמה רמדי למצבה של נורית.
במפגשי ההמשך סיפרה האֵם: "דלקות הגרון נעלמו, כאבי הגרון אינם חוזרים עוד, ואין זכר לחום הגבוה. מבחינה רגשית נורית רגועה יותר. וגם אם קצת מתרגזת, עובר לה מהר. היא נעלבת פחות, ולוקחת את הדברים בקלות."

אם דלקת גרון או כאבי גרון חוזרים גורמים לך סבל, יש לנו הצעה בשבילך - טיפול הומאופתי.

אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לקבלת טיפול.


פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל 

 
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים