הפרעות שינה

דף הבית >> נשים >> הפרעות שינההפרעות שינה הופכות להיות יותר ממטרד להרבה אנשים בזמננו.
רבים נשאבים לשימוש באמצעים תרופתיים העלולים להיות בעייתיים,
בגלל התמשכות הבעיה והתלות הנוצרת בכדורי השינה. טיפול הומאופתי מאפשר לך שינה רגועה ושלווה.

להתייעצות פנו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לקריאת מאמרים בנושא בחר/י  מהרשימה
הפסקות נשימה בשינה
חוסר שינה בלילה
סיוטים

הפרעות שינה – מה אפשר לעשות?
יש דרך טבעית לעזור לך.


הפרעות שינה יכולות להתבטא בדרכים שונות:
אתה נכנס למיטה ומתקשה להירדם או סובל ממחשבות טורדניות לפני השינה.
את מתעוררת כל בוקר בשעה מוקדמת, ולא מצליחה להירדם שוב.
התינוק מתעורר פעמים רבות במהלך הלילה ולא נרגע.
הילד מתעורר בלילות מסיוטים.

הפרעות שינה – מהן הסיבות?
בעיות פיזיולוגיות כמו דום נשימה, בעיות במערכת העיכול, שינויים הורמונאליים אצל נשים בתקופת גיל המעבר, שינויים בהפרשת הורמון הגדילה או הורמון בלוטת התריס.
הפרעות שינה נגרמות גם כתוצאה מסיבות נפשיות, כמו מתח נפשי, חרדות וטראומות.

הפרעות שינה – נזקים מצטברים:
עייפות ותשישות כרונית הפוגעות באיכות החיים.
ירידה ביכולת הריכוז או פגיעה ביכולת להגיב במהירות עלולות להוות סכנה במצבים מסוימים, כמו בזמן נהיגה. יכולת התגובה של אדם עייף דומה ליכולת התגובה של אדם שיכור.
אצל ילדים ומתבגרים יש קשר מובהק בין הפרעות שינה ובין בעיות התנהגות, הפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות. ילד שאינו ישן היטב בלילה, יהיה במהלך היום עייף ועצבני יותר, יכולת הלימוד שלו תרד, והוא עלול להיות מעורב יותר בקטטות.
הורמון הגדילה מופרש במהלך השינה. לכן ילד הסובל מסיוטי-לילה ואינו ישן שינה רצופה, אינו גדל כראוי ואינו מגיע למיצוי פוטנציאל מבחינת הגובה.

הפרעות שינה – מהו הטיפול המקובל?
טיפול בהפרעות שינה ברפואה הקונבנציונלית יהיה כרוך במתן תרופות ממשפחת הבנזודיאזפינים, שאכן עשויות לעזור בטווח הקצר, אך מאבדות את האפקטיביות שלהן לטווח הארוך. לתרופות אלה יש תופעות לוואי.

הומאופתיה מציעה מענה מצוין וטבעי לאדם הסובל מהפרעות שינה.
הטיפול ההומאופתי מותאם באופן אישי לכל מטופל לפי התסמינים ולפי הגורמים להפרעות שינה. באמצעות טיפול הומאופתי המטופל ירגיש שיפור רב באיכות השינה תוך זמן קצר יחסית. בנוסף, ישתפר מצבו הבריאותי הכללי, מבחינה פיזית ומבחינה נפשית.


תיאור טיפול הומאופתי באישה עם הפרעות שינה
שרית (שם בדוי), בת 24, אם לתינוק בן 10 חודשים, פנתה לטיפול בגלל הפרעות שינה קשות מאז הלידה. שרית סיפרה: "אני מתעוררת כמה פעמים במהלך הלילה, מתהפכת במיטה, ומצליחה להירדם רק אחרי כשעה." מצב מתמשך של חוסר שינה בלילה גרם לשרית עייפות ותשישות רבה. כמו-כן התלוננה שרית על עצירות כרונית, הנמשכת מאז היותה נערה צעירה.

אבחון מעמיק כלל שאלות על ההיסטוריה הרפואית, על מהלך הלידה, מצבה לאחר הלידה, והתחושות שליוו אותה אחרי הלידה. מהאבחון התברר שהלידה הייתה קשה מאוד, מבהילה, ואף גרמה לה דיכאון  קל.

שרית קיבלה רמדי הומאופתית בהתאם למכלול הבעיות מהן היא סובלת ובהתאם לתלונתה העיקרית – הפרעות שינה. כחודש לאחר מתן הרמדי הרגישה שרית שיפור של שבעים אחוז באיכות השינה. עד קבלת הטיפול ההומאופתי היא התעוררה שלוש-ארבע פעמים במהלך הלילה. אחרי הטיפול ההומאופתי היא התעוררה במהלך הלילה פעם אחת בלבד, ותוך רבע שעה הצליחה להירדם שוב. 

בנוסף, דיווחה שרית על שיפור רב בתחומים אחרים: חל שיפור במצב היציאות. בשבוע האחרון אף לא הזדקקה לפירות יבשים כדי לזרז אותן. הדיכאון חלף, מצב רוחה השתפר, וכוחותיה שבו אליה. לאחר חודש נוסף שרית הודיעה שהבעיה נפתרה כמעט לחלוטין. היא ישנה בלילה, וחל שיפור נוסף בבעיית היציאות.
כל זאת ללא נטילת תרופות כימיות מזיקות וללא תופעות לוואי.

הפרעות שינה ונדודי שינה – יש פתרון טבעי.
אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לקבלת טיפול.


פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל 

 
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים