הריון ולידה

דף הבית >> נשים >> הריון ולידה
במאמר זה נבקש לשפוך אור על העובדה הבאה: לרפואה ההומאופתית פתרונות יעילים, עדינים ומהירים בזמן הריון ולידה, כמו גם אחריה. לא פחות חשובה היא העובדה שהפתרונות ההומאופתיים בטוחים לאישה ההרה, ליולדת ולאישה המיניקה. התועלת היא כולה בשבילכן ושלכן, אז המשכנה בקריאה.

להתייעצות פנו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לקריאת מאמרים בנושא בחר/י  מהרשימה
צירי לידה
בחילות בהריון
תופעות לאחר לידה
סימנים לדיכאון לאחר לידה
הריון בסיכון
דיכאון לאחר לידה
דלקת בשד בהנקה
בעיות בהנקה

טיפול הומאופתי בזמן הריון ולידה

מה לא נכתב כבר על הריון ולידה? כל שיטוט אקראי ברשת מעלה אינספור אתרים, דעות מומחים, עצות על הריון ולידה, דיונים, מחשבונים, מוצרים, אזהרות, המלצות, סיפורים על הריון ולידה. הכול מכל וכל. וזה אינו כולל עצות; של אמא, סבתא, דודה, שכנה, חברה טובה, חברה של חברה טובה.

במאמר זה נבקש לשפוך אור על העובדה הבאה: לרפואה ההומאופתית פתרונות יעילים, עדינים ומהירים בזמן הריון ולידה, כמו גם אחריה. לא פחות חשובה היא העובדה שהפתרונות ההומאופתיים בטוחים לאישה ההרה, ליולדת ולאישה המיניקה.
התועלת היא כולה בשבילכן ושלכן, אז המשכנה בקריאה.

הפלא הזה, הריון ולידה. קסם הבריאה. ההוויה המיוחדת, המזוקקת, החזקה. תקוותה של כל אם היא לעבור את התהליך במינימום שיבושים, מינימום הפרעות. כמה צער מעוררות התפתחויות לא צפויות וההתמודדות עמן. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן: כדי לרפא, לייעץ, לתמוך ולהקל בזמן הריון ולידה.

דוגמאות רבות על הריון ולידה, מהקליניקה ומהחיים, קופצות ומתחרות על הבכורה בזמן כתיבת שורות אלו. אני נזכרת בהריון הראשון שלי, בהכנות ללידה הטבעית שחלמתי עליה, ברופא שמבשר לי בשבוע ה-36 שהתינוקת שלי ממאנת להתהפך לכיוון "הנכון". בניסיונות לשנות, להפוך ולקבל את העובדה שבמקום לידה טבעית יש ניתוח קיסרי. לו אך ידעתי אז שיש רפואה הומאופתית. לו אך ידעתי שיש בהומאופתיה הרבה ניסיון עם היפוך עוברים טבעי בפרט ועם הריון ולידה בכלל. כי הרי זה בדיוק מה שחיפשתי; פתרון טבעי, עדין ואפקטיבי.

להומאופתיה יש מענה מצוין לבעיות בהריון, במהלך הלידה ואחריה.
הריון ולידה הן תקופות בהן גוף האישה עובר שינויים רבים. על אף שטבעי ותקין להרגיש בתחילת ההיריון קצת בחילה, קצת עייפות או קצת חולשה, בכל זאת אין טעם לסבול ולהגיע למצבים דמויי-מחלה. ההומאופתיה יכולה לעזור, להקל על האישה ולחזק אותה בצורה העדינה והיעילה ביותר במצבים של בחילות בהריון, חולשה בהריון, כמו גם במקרים של הריון בסיכון או רעלת הריון.

ההומאופתיה יכולה לחולל פלאים גם במהלך הלידה. בין אם יש צורך במשככי כאבים בלידה ובין אם הלידה אינה מתקדמת – הרמדי ההומאופתית המדויקת תעשה את כל השינוי.

גם בתקופה שלאחר הלידה נשים רבות מסתייעות בהצלחה בהומאופתיה להקלה על תופעות לאחר לידה. תופעות כמו דימומים, טחורים, בעיות בהנקה, דלקת בשד בהנקה, ואף במקרים של דיכאון לאחר לידה.מפאת קוצר היריעה אדגים באמצעות דוגמה אחת:
נועה (שם בדוי), מטופלת ותיקה שלי, ביקשה שאלווה אותה הומאופתית במהלך הלידה. היא הגיעה לקליניקה בשבוע ה-38 להריונה, וסיפרה שהיא מרגישה נהדר. ציידתי אותה במעטפה שהכילה רמדיס הומאופתיות, וביקשתי שבמקרה שהלידה לא תתקדם כראוי – צירי לידה לא אפקטיביים, כאבים עזים במיוחד או כל דבר אחר, היא או בעלה ייצרו איתי קשר במהלך הלידה, כדי שאנחה אותם טלפונית איזו רמדי לקחת.

שלושה שבועות לאחר מכן הודיעה לי נועה שהיא נכנסת ללידה פעילה. בהתחלה הכול התקדם כראוי, אבל לאחר שמונה שעות של צירים ופתיחה שלא התקדמה, כשברקע רופאים מלחיצים, נועה הרגישה מותשת ומיואשת. במילה אחת: "גמורה". בעלה התקשר אלי ותיאר בפירוט את תמונת המצב. בהתאם לתמונת המצב הנחיתי אותו איזו מן הרמדיס שבמעטפה עליו לתת לנועה. שעה מאוחר יותר נועה ילדה את בתה הבכורה במזל טוב.

אם גם את מעוניינת בליווי הומאופתי בזמן הריון ולידה, אל תמתיני.
אנו מזמינים אותך לפנות אלינו.


פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל 

 
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים