הרפס בשפתיים

דף הבית >> נשים >> הרפס בשפתיים
הרפס בשפתיים, הנקרא גם הרפס סימפלקס או שלבקת פשוטה, הוא זיהום נגיפי (וירוס) על העור. הוירוס גורם להופעה חוזרת ונשנית של שלפוחיות קטנות ומכאיבות, מלאות בנוזל.

ההומאופתיה הקלאסית מסייעת בריפוי הסבל הפיזי והנפשי, שיוצרות השלפוחיות החוזרות, ואף לעצור את הופעתן. בטיפול צפויה הקלה מהירה יחסית בחוסר הנוחות, בגרד, בכאב ובמראה האסתטי.

להתייעצות פנו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לקריאת מאמרים בנושא בחר/י  מהרשימה

הרפס בשפתיים – האם גם לך מופיעות השלפוחיות לפני אירוע חשוב?

הרפס, הנקרא גם הרפס סימפלקס או שלבקת פשוטה, הוא זיהום נגיפי (וירוס) על העור. הוירוס גורם להופעה חוזרת ונשנית של שלפוחיות קטנות ומכאיבות, מלאות בנוזל. השלפוחית נרפאת, אך הנגיף נשאר בגוף במצב רדום. מדי פעם הנגיף הופך להיות פעיל, וגורם להופעת פריחה של שלפוחיות באזור שבו היה הזיהום הקודם. אנשים נדבקים במגע ויתכן שלא יופיעו שלפוחיות.

גורמים העלולים ליצור הרפס בשפתיים כוללים חשיפת יתר לשמש, מחלת חום, לחץ נפשי או גופני, דיכוי המערכת החיסונית ותרופות שונות. הסיבה המדויקת אינה ברורה.

הופעה חוזרת של הרפס בשפתיים מורגשת בתחושת עקצוץ, חוסר נוחות וגירוד. לאחר מכן מופיעות השלפוחיות, המוקפות בשוליים אדומים. בהמשך נוצר גלד, שלרוב נפתח, ושוב יש הפרשה, וחוזר חלילה.

הטיפול המקובל באדם עם הרפס בשפתיים כולל משחות מקומיות ותרופות אנטי-ויראליות. למרות זאת השלפוחיות נשארות זמן רב, ולעתים הטיפול אינו מועיל.יש פתרון. הומאופתיה יכולה לעזור
ההומאופתיה הקלאסית מסייעת בריפוי הסבל הפיזי והנפשי, שיוצרות השלפוחיות החוזרות ואף לעצור את הופעתן. בטיפול צפויה הקלה מהירה יחסית בחוסר הנוחות, בגרד, בכאב ובמראה האסתטי.

יעל (שם בדוי), סטודנטית בת 25, מספרת: "אני סובלת חמש שנים מהרפס בשפתיים, בעיקר כשאני במתח כלשהו, בלחץ ממבחנים. זה כואב ומגרד ומפריע לי מאוד. בשנה האחרונה זה החמיר במיוחד, והופיע אפילו פעמיים-שלוש בחודש." לאחר שיעל קיבלה רמדי מתאימה נעלמו השלפוחיות. "כבר שנה שלא מופיעות לי שלפוחיות בשפתיים. אני מאושרת."

בהמשך קיבלה יעל טיפול הומאופתי מקיף. הרפס בשפתיים הוא סימפטום אחד ממכלול התלונות שלה. כדי למנוע הופעות חוזרות של השלפוחיות, רצוי לקבל טיפול מקיף.

אם גם לך הרפס בשפתיים גורם לסבל, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לקבלת טיפול.

פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל 

 
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים