התקף חרדה

דף הבית >> נשים >> חרדה >> התקף חרדה

התקף חרדה ויעילות הטיפול ברמדיס הומאופתיות

סימנים להתקף חרדה
התקף חרדה הוא אחת ההפרעות הנפשיות הנפוצות ביותר בקרב ילדים ומבוגרים בימינו. התקף חרדה מתאפיין בפחד עז ופתאומי, המלווה בתסמינים גופניים כגון רעידות, דופק מהיר, כאבים בחזה, תחושת חנק, נשימה מואצת, סחרחורת, נימול בגפיים, גלי חום, הזעה ולפעמים גם ניתוק מהמציאות. התקף חרדה יכול להמשך כמה דקות או מספר שעות. משך ההתקף משתנה מאדם לרעהו ומהתקף אחד לאחר. אנשים שחוו התקף חרדה מספרים על חוויה מאיימת, טראומטית ומאוד לא נעימה.

כמה מילים על טיפול בהפרעות חרדה              
הטיפול המקובל בהפרעות חרדה הוא באמצעות תרופות פסיכיאטריות.
הטיפול ההומאופתי בהפרעות חרדה (לרבות ocd) ובאנשים הסובלים מהתקפי חרדה הוא שונה. מנגנון התרופות הקונבנציונליות מכוון לסימפטומים באמצעות שינוי ואיזון ההרכב במוח. ואילו הטיפול ההומאופתי מבקש לרפא את האדם מן השורש, כדי שהבעיה לא תחזור. הטיפול ההומאופתי הוא טבעי לחלוטין, ואינו כרוך בתופעות לוואי או בתלות ממכרת בתרופות.מקרה לדוגמה
ירדנה (שם בדוי), הגיעה לפני חמישה חודשים לטיפול הומאופתי בשל התקפי חרדה מהם היא סובלת. את ההתקף הראשון חוותה בגיל 16, בזמן שטסה במטוס, ומאז היא מסרבת לטוס. הסימפטומים שאפיינו את התקף החרדה של ירדנה היו: דופק מהיר, פאניקה שמלווה ברעידות בכל הגוף, וזיעה קרה שהופיעה בבת אחת. ירדנה הוסיפה וסיפרה שהיא התקשתה לנשום וכל הזמן פחדה להתעלף. מאז אותו אירוע היא חוותה כמה התקפים נוספים.

כששאלתי אותה על תדירות ההתקפים, היא סיפרה: "התקף חרדה יכול להגיע בערך פעם בחודש. ההתקף יכול לקרות בכל שעה ביום, גם בזמן השינה או לפנות בוקר, אבל התקף כזה הוא נדיר יותר." ירדנה סיפרה שלפעמים היא מתעוררת שטופת זיעה קרה, והולכת חסרת מנוחה מחדר לחדר. היא התלוננה על קושי לתפקד, בעיקר בגלל החשש מפני בואו של התקף חרדה נוסף והפחד מפניו.

שאלתי את ירדנה שאלות נוספות. היא סיפרה שתמיד היא סבלה מחרדות ופחדים. היא פוחדת מהמוות, הולכת לרופאים רבים. כמו כן היא פוחדת מגנבים, פוחדת שיקרה לה משהו, והפחד העיקרי שלה הוא פחד גבהים. היא כל הזמן חרדה, מתוחה ודואגת. היא חרדה מאוד למשפחה, ובמיוחד חרדה שמא יקרה לילדיה משהו איום.

ירדנה קיבלה מנה בודדת של רמדי הומאופתית שהותאמה לה במיוחד. כעבור חודשיים נפגשנו והיא סיפרה שהיא רגועה יותר, ההתקפים פחתו, וכך גם עוצמתם. ירדנה הופתעה לגלות שהיא ישנה בלילה טוב יותר, צוחקת יותר, זורמת יותר.

נפגשנו שוב כעבור חצי שנה. ירדנה: "השיפור נמשך. מאז היה התקף חרדה אחד בלבד. החלטנו לצאת לנופש ארוך ולבזבז את החסכונות שלנו. אני דואגת פחות, לא הולכת יותר לכל הרופאים. והכי חשוב, אני מרגישה שאני יכולה שוב לנשום."

התקף חרדה אינו גזירת גורל. קחו את גורלכם בידיכם, ובואו לטפל בעצמכם בדרך הטבעית, הבטוחה והיעילה שבכוחה של ההומאופתיה להציע.
אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבלת טיפול.


פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים