חרדה

דף הבית >> נשים >> חרדה
חרדה ופחד הם תחושות לא רצוניות, לא הגיוניות ולא ניתנות לשליטה. לאדם החרד או החווה התקף חרדה קשה מאד להשתלט על תחושותיו ולהירגע. באמצעות טיפול הומאופתי ניתן לחסוך שעות של פסיכותרפיה ונזקי כדורים כימיים. טיפול הומאופתי הוא עדין, טבעי ועמוק, ולכן יעיל גם בטיפול בתופעות חרדה כגון פחדים וחרדות אצל ילדים.

הומאופתיה יעילה גם במצבי חרדה ופחד המלווים בבעיות התנהגות, קשב ובעיות שינה; חרדה חברתית או פחד חברתי, וחרדות המלוות בכפייתיות וריטואליות המוגדרות כ- OCD. חרדה מפריעה למהלך החיים ומשבשת את התפקוד בכל המישורים, אבל לא חייבים להיכנע לחרדה.

להתייעצות פנו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לקריאת מאמרים בנושא בחר/י  מהרשימה
חרדה חברתית
OCD
התקף חרדה
פחד חברתי
סימנים להתקף חרדה

חרדה ופחד משתקים אותך ומשבשים את חייך?
הגעת למקום הנכון.


חרדה ופחד הם תחושות בלתי רצוניות, לעתים בלתי הגיוניות ובלתי ניתנות לשליטה מוחלטת. חרדה מפריעה למהלך החיים ומשבשת את התפקוד בכל המישורים. חרדה ופחד הם חלק מהאישיות שלנו, אשר לעתים בא לידי ביטוי בעקבות חוויה שחווינו. לאדם החווה חרדה או התקף חרדה קשה מאד להשתלט על תחושותיו ולהירגע.

סימנים להתקף חרדה
 • תופעות פיזיות פתאומיות – דפיקות לב מואצות, הזעה מוגברת, התייבשות הפה, הליכה תכופה לשירותים, פאניקה, קשיי נשימה, תחושת מחנק, ותופעות נוספות שאינן ניתנות להסבר כמו כאבים או תחושות באיברים שונים.
   
 • הימנעות – לעתים אדם הסובל מהתקף חרדה מייחס את ההתקף למקום בו הוא ארע, ונמנע מהגעה לאותו מקום. למשל, תחבורה ציבורית, מעלית, מקומות הומי אדם.
   
 • פחד להשתגע – חווית התקף החרדה מפחידה מאוד, עד כדי כך שהאדם פוחד שמא הוא מאבד את שפיותו.
   
 • פחד מוות – זיהוי מחלות וכאבים שאין להם הסבר, פחד ממוות או ממחלה קשה ללא עוגן במציאות.
   
 • קשיי התמודדות – אובדן הביטחון ביכולת להתמודד, אפילו עם מצבים פשוטים.
   
 • קרוב לבית – רצון לא להתרחק מהבית, כי ככל שמתרחקים מהבית, יכולת המילוט הולכת וקטנה.
   
 • פחד מאיבוד שליטה – תחושה של איבוד שליטה על החיים. מחשבות טורדניות, לחץ למצוא פתרון למצב ושרשרת אינסופית של מחשבות.
   
 • פחד מהחרדה – אחד הסממנים הקלאסיים. יש ציפייה לחרדה, כדי להיות מוכנים למקרה שההתקף יגיע בהפתעה.
טיפול בהפרעות חרדה
הטיפול המקובל כולל שיחות עם פסיכולוג או פסיכיאטר ונטילת תרופות פסיכיאטריות. שיחות וטיפול התנהגותי יכולים להקל, אך אינם פותרים את הבעיה. טיפול בכדורים פסיכיאטריים מביא לטשטוש ומיסוך הסימפטומים. עם הפסקת נטילת הכדורים תפרוץ הבעיה שוב, ואף תחמיר עם הזמן.

חרדה וטיפול הומאופתי
מצבי חרדה מאופיינים בתפישת המציאות כקטסטרופה הצפויה להתרחש, ובתחושה שאין דרך מילוט ממנה. הפתרון הרפואי הטוב ביותר יהיה זה שיוכל להביא לאיזון ויציבות בתפיסת המציאות. טיפול הומאופתי יודע לתת פתרון למצבי חרדה באופן טבעי ויעיל, תוך התמקדות בסימפטומים הספציפיים הבעייתיים. ניתן לחסוך שעות של פסיכותרפיה ונזקי כדורים כימיים.

טיפול הומאופתי הוא עדין, טבעי ועמוק, ולכן יעיל גם בטיפול בתופעות חרדה כגון פחדים וחרדות אצל ילדים, גם אלו המלווים בבעיות התנהגות, קשב ובעיות שינה; חרדה חברתית או פחד חברתי, וחרדות המלוות בכפייתיות וריטואליות המוגדרות OCD.מקרה לדוגמה
אורית (שם בדוי), בת 32, אומנית במקצועה, הגיעה לטיפול הומאופתי בעקבות פחדים וחרדות קיומיות שליוו אותה תקופה ארוכה. היא עברה גרידה ועקב כך סבלה מדימומים, ומצבה הנפשי התדרדר לשלושה התקפי חרדה ביום. טיפול פסיכולוגי לא הועיל, והפסיכיאטר המליץ על כדורים. אורית הייתה מיואשת.

היא תיארה פחד להתעלף או לאבד הכרה, פחד להישאר לבד ואפילו פחד להתרחץ, פחד לצאת מהבית שמא יקרה לה משהו. היא הפסיקה לעבוד ונהגה לשבת במשך שעות במרפסת ביתה ולצפות באנשים, בתחושה שאנשים סביבה חיים, ואילו היא אינה חיה.
אורית קיבלה רמדי הומאופתית. שלושה שבועות בלבד לאחר מכן חל שיפור משמעותי במצבה.
כיום, לאחר מספר מועט של מפגשים, היא  שמחה ומאושרת. פחדים וחרדות הם נחלת העבר מבחינתה.

אם גם אותך חרדה משתקת, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לקבלת טיפול.

פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל 
 

 
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים