טחורים

דף הבית >> נשים >> עיכול >> טחורים

טחורים מייסרים אותך? מתקשה לשבת בגלל כאבים בפי הטבעת?
הגעת למקום הנכון.

טחורים הם ורידים נפוחים ומודלקים שנמצאים בחלחולת ובפי הטבעת. (חלחולת - שם הצואה מצטברת). טחורים יכולים להיות פנימיים או חיצוניים. כתוצאה מלחץ הדם מצטבר בורידים והופך לקריש. האזור נהיה כואב, מגרד, מדמם, ולפעמים מפריש.

גורמים שונים, המפעילים לחץ על הורידים, יוצרים טחורים: מאמץ מוגבר בזמן יציאה, עצירות, השמנה, שלשולים מרובים והריון. הופעת טחורים שכיחה בגילאי 50. אולם גם אחרים סובלים מכך, אפילו ילדים.

טיפול מקובל בטחורים לא חמורים כולל שינויים קבועים בתזונה, שתייה מרובה של מים ושימוש במשחות מקומיות. לעתים משתמשים בתרופות משלשלות. במצבים חמורים מציעים קשירה, טיפולי לייזר והסרה בניתוח. הבעיה היא שבדרך כלל הם חוזרים.

אל יאוש, הומאופתיה יכולה לעזור
ההומאופתיה הקלאסית מקלה משמעותית על הנפיחות והכאב שנוצרים בדלקת. נראה הטבה מהירה יחסית: הטבה בנפיחות ובכאב, וגם עצירת דימום. אולם כדי שההשפעה תישמר לאורך זמן, צריך טיפול יסודי. לכן מומלץ לפנות לטיפול כשהמצב רגוע יחסית.
הומאופתיה היא טיפול מותאם אישית, טבעי, יסודי, בטוח, וללא תופעות לוואי.מקרה לדוגמה
עינת (שם בדוי), בת 20, מספרת: "אני לפני אירוע ויצאו טחורים גדולים כמו ענבים, מדממים. הכאבים חזקים כל כך ואני לא יכולה לשבת או לשכב. כל תנוחה כואבת. אני לא מצליחה להתפנות מעוצמת הכאבים.”
התאמתי רמדי לפי תיאור המצב.
למחרת דיווחה עינת על הקלה משמעותית: ”ישנתי כל הלילה, הטחורים התכווצו מאוד. חזרתי לתפקד.”

עינת קיבלה בהמשך טיפול הומאופתי מקיף, שכן טחורים הם סימפטום אחד מתוך כלל התלונות שלה. ניתן ורצוי לקבל טיפול מקיף כדי למנוע את הישנות הבעיה.

האם גם לך מציקים טחורים?
הומאופתיה מטפלת בהצלחה רבה בהפרעות עיכול, טחורים וכאבי בטן.
אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לקבלת טיפול.


פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים