טיפול בכאבי מחזור

דף הבית >> נשים >> נשים >> טיפול בכאבי מחזור

טיפול בכאבי מחזור
האם כאבי מחזור משתקים אותך? טיפול בכאבי מחזור בשיטה ההומאופתית יעזור לך.

האם גם לך מחזור חודשי גורם לסבל, ואת חושבת שכולן סובלות? אז זהו, שלא. לא כולן סובלות מכאבי מחזור ובאופן נורמאלי הווסת אמורה להיות מלווה בלא יותר מחצי שעה של אי-נוחות. אין צורך בתרופות משככות כאבים, ולא להפסיד ימי עבודה.

כאבי מחזור תוקפים כמחצית מהנשים, באופן שנע בין כאבים קלים לכאבים כה חזקים שאינם מאפשרים לתפקד, דבר הפוגם באיכות החיים.

כאבי מחזור - מהם הגורמים לכאבים?
לאחר שעבר הביוץ והגוף מזהה שאין היריון, הוא מפריש פרוסטגלנדינים שגורמים לשריר הרחם להתכווץ, וכך לגרום להפרשה של רירית הרחם. אצל אישה בריאה, כאמור, התהליך אינו אמור לכאוב, לכל היותר לגרום אי-נוחות קלה, אולם אצל חלק מהנשים התכווצויות הרחם גורמות לכאבים עזים.

הכאבים הם בדרך כלל חדים, מורגשים בבטן התחתונה, מופיעים בתחילת המחזור ונמשכים כיומיים שלושה ואף יותר. לעתים כאבי מחזור מלווים בתסמינים אחרים כגון כאבי גב תחתון, כאבי רגליים, נפיחות בבטן, נפיחות בשדיים, בחילות, הקאות, שלשולים, כאבי ראש, עצבנות, עייפות, תשישות, ובמקרים קיצוניים אף התעלפויות.

טיפול בכאבי מחזור בגישה הקונבנציונלית
בשלב הראשון, אפשר לנסות שינויים התנהגותיים כגון הפחתת מטלות בימי המחזור, הגברת מנוחה, או להפך - הגברת פעילות ספורטיבית, שעשויה לעזור בהפחתת הכאבים. זוהי שיטה שיכולה לעזור במקרים קלים, אולם במצבים קשים יותר נוטים להמליץ על טיפול תרופתי.

הטיפול המוצע כיום מורכב מנוגדי כאבים מסוג נוגדי דלקת כגון אדקס, נורופן, אדביל (יש כאב, אבל לא תרגישי אותו) ונטילת גלולות נגד היריון (כואב לך המחזור? אז לא יהיה לך מחזור). המשמעות היא טיפול סימפטומטי בלבד. לא פותרים את הבעיה מהשורש, ולאורך זמן עלולות גם להיגרם תופעות לוואי ובעיות פיזיולוגיות שונות.

טיפול בכאבי מחזור בגישה ההומאופתית
בהומאופתיה אנחנו מבינים שבעיית המחזור היא חלק מבעיה רחבה יותר של חוסר איזון, ולכן הטיפול צריך להיות מקיף ולא רק סימפטומטי. בחירת רמדי הומאופתית מבוססת על העיקרון ההוליסטי, כשהמטרה היא להגיע לשורש הבעיה ולהפחית את הרגישות שלך.
לכאבי מחזור יש מספר רמדיס הומאופתיות. נבחר את הרמדי המתאימה לך בדיוק על פי התסמינים הייחודיים שלך.איך טיפול הומאופתי עזר לעמית?
עמית (שם בדוי) היא נערה עדינה, מופנמת מאוד וביישנית, שאהבה להשקיע בלימודים (למעט תקופת המחזור...). היא סבלה מאוד מקור ופחדה בחושך באופן כזה שלא יכלה לישון ללא אור דולק. היא חיפשה דרך להתמודד עם כאבי מחזור חזקים מהם סבלה. הכאבים הופיעו בעיקר ביומיים הראשונים של המחזור, והיו כה חזקים, שהיא לא הייתה מסוגלת לתפקד, ללמוד, או לעשות כל דבר מלבד לשכב במיטה ולחכות שהזמן יחלוף.

בתום פגישה בת שעתיים עמית קיבלה רמדי הומאופתית, שנבחרה לפי כלל המאפיינים שלה.
כחודש לאחר מכן היא דיווחה על כאבי מחזור חזקים פחות, אותם היא הרגישה רק ביום הראשון של המחזור.
במשך החודשים הבאים כאבי המחזור נעלמו לחלוטין, ובנוסף היא הרגישה בטוחה יותר מול אנשים זרים, והצליחה לישון גם ללא אור דולק. עמית הופתעה מכך שהיה שיפור גם בבעיות שלא בגללן היא הגיעה לטיפול ההומאופתי. בקליניקה אנחנו רואים זאת פעמים רבות.

בריאות האישה חשובה לנו. בריאותך חשובה לנו.
אם גם את סובלת, זה הזמן לקבלת טיפול בכאבי מחזור.
נשמח להעניק לך טיפול אישי וייחודי.
אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לקבלת טיפול.


פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים