טיפול בכאבי ראש

דף הבית >> נשים >> כאבי ראש >> טיפול בכאבי ראש

טיפול בכאבי ראש באמצעות הומאופתיה

כאבי ראש הם אחת התלונות השכיחות ביותר, הן בקרב האוכלוסייה המבוגרת והן בקרב ילדים. מי שחווה כאב ראש מכיר את אי הנוחות המתלווה אליו, את התחושה הבלתי נסבלת, את הרצון למצוא מרפא. על אף שכיחות התלונה, ברפואה המודרנית טרם נמצא מזור לסובלים מהבעיה.

למרות המיתוס השכיח לפיו: "אין מה לעשות. צריך ללמוד לחיות עם זה", ובעיקר בגינו, נבקש להציע אפשרות אחרת: יש מה לעשות! טיפול בכאבי ראש באמצעות הומאופתיה יכול להביא לירידה משמעותית בתכיפות הכאבים ובעוצמתם.

סיבות לכאב ראש - יש מאות סוגים של כאבי ראש. חלקם מדאיגים יותר, חלקם פחות. הסימפטומים משתנים בהתאם כמו גם הסיבות. בין אם מדובר בנטייה תורשתית, בין אם בלחץ גדול בעבודה, בין אם סגנון חיים לא מיטבי, ובין אם הסיבה היא חוסר שעות שינה. הכאב הוא כאב והשאלה היא איך למגרו.

על כאבי ראש נכתבו תלי תלים של מאמרים ועבודות. אפשר לדון בתופעה עד מחר. במאמר זה נעלה כמה נקודות שראוי להתייחס אליהן. נדון בקצרה בסוגים שונים של כאבי ראש, נרחיב על טיפול בכאבי ראש באמצעות הומאופתיה, ונציג מקרה לדוגמה.

סוגים שונים של כאבי ראש - רבים מכאבי הראש בעידן המודרני נובעים ממתח. מדובר בכאב שבני האדם התרגלו לחיות איתו. אלו הם כאבי ראש החולפים מאליהם. אצל לא מעט אנשים המצב חמור יותר, היות שכאב הראש הופך תכוף, והוא עשוי להימשך מספר שעות ולעתים מספר ימים, ואז נכנה אותו כאב ראש מתמשך או כאב ראש כרוני. סוג נוסף ונפוץ הוא מיגרנה. הנטייה למיגרנה היא ככל הנראה גנטית, אולם אין ספק שנסיבות חיים כמו מתח ותזונה תורמות את חלקן.

טיפול בכאבי ראש באמצעות הומאופתיה - אחד היתרונות הבולטים של הטיפול ההומאופתי הוא השאיפה להגיע לריפוי ומיגור המחלה, ולא רק שיכוך זמני של הסימפטומים. טיפול בכאבי ראש באמצעות הומאופתיה יחזיר למטופל את איכות חייו, וישחרר אותו מן העול המציק של התלות בכדורים נוגדי כאבים.מקרה לדוגמה  - רגע לפני שנדגים, נבקש להדגיש כי אין כמו אורח חיים בריא כדי למגר כאבי ראש. תפריט טבעי ומאוזן, הורדת לחצים ומתחים, פעילות ספורטיבית מדודה, שלווה נפשית ומצב רוח טוב הם הרפואה המונעת הטובה ביותר לכאב ראש ובכלל. אלא שדא עקא, בחיים כמו בחיים, דברים לא תמיד מסתדרים על הצד הטוב ביותר, ולפעמים צריך עזרה. טיפול בכאבי ראש באמצעות הומאופתיה – כאן התשובה. 

סיגל (שם בדוי) הגיעה לקליניקה וסיפרה: "אני סובלת מכאבי ראש שמשבשים את חיי. זה משפחתי אצלנו. גם אימא שלי ואחותי סובלות. זה סיוט. אני נתקפת בהתקפים משתקים, והדבר היחיד שאני יכולה לעשות הוא לשכב בחדר חשוך, אני לא רוצה שיתקרבו אלי וידברו איתי. ויש לי עבודה... יש לי שלושה ילדים קטנים בבית... אני לא יכולה להמשיך ככה יותר." סיגל סיפרה על כל מאפייני הבעיה, ובתום המפגש התאמתי לה רמדי הומאופתית. קבענו להיפגש חודש מאוחר יותר.
ציפיתי לשמוע מסיגל במהלך החודש, אך להפתעתי היא לא התקשרה. כשנפגשנו שוב היא סיפרה: "היה לי חודש מעולה. זה לא שלא היו כאבים בכלל, אבל התדירות פחתה. וגם כשהיה כאב, הרגשתי כאילו הגוף נלחם. לא יודעת איך להסביר את זה..." סיגל קיבלה רמדי לחיזוק. מאז אנחנו בקשר רציף, וכשיש צורך אנחנו נפגשות לטיפול, ואני מתאימה לה רמדי.

יש מה לעשות. לא צריך ללמוד לחיות עם הכאב כמו שלימדו אותנו, ובטח ובטח שאין סיבה לחיות עם משככי כאבים. טיפול בכאבי ראש באמצעות הומאופתיה - פה התשובה.

אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לקבלת טיפול.

פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים