כאבי ראש

דף הבית >> נשים >> כאבי ראש
הראש כואב? מתפוצץ? כאבי ראש תוקפים אותך, ומשבשים את חייך? אתה לא לבד! כאבי ראש מהווים בעיה נפוצה בקרב אנשים רבים, בארץ ובעולם. כאבי ראש גורמים לסבל רב, לירידה באיכות החיים, משבשים את התפקוד התקין, ומאלצים אותנו להיות  תלויים בתרופות ובמשככי כאבים.

אז זהו – לא חייבים להיות תלויים במשככי כאבים. להומאופתיה יש פתרון טבעי ויעיל. קראו כיצד טיפול הומאופתי עשוי לעזור גם לכם.

להתייעצות פנו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לקריאת מאמרים בנושא בחר/י  מהרשימה
כאב ראש כרוני
מיגרנה
סינוסיטיס
טיפול בכאבי ראש
כאב ראש בבוקר
סיבות לכאב ראש
סחרחורת

כאבי ראש תוקפים אותך, ומשבשים את חייך?
יש פתרון טבעי ויעיל.

כאבי ראש מהווים בעיה נפוצה בקרב נשים, גברים וילדים, בארץ ובעולם. כאבי ראש גורמים לסבל רב, לירידה באיכות החיים, משבשים את התפקוד התקין, ומאלצים אותנו להיות תלויים בתרופות ובמשככי כאבים.

סיבות לכאבי ראש
1. כאבי ראש שאינם קשורים למחלה או חבלה.
זהו הסוג השכיח.
כאב ראש הנובע ממתח, כאב ראש עונתי, כאב ראש כתוצאה ממאמץ, שיעול או יחסי מין.
כאב ראש מסוג זה הוא בעל אופי מתמשך או התקפי כמו מיגרנה.

2.  כאבי ראש כתוצאה ממחלה שכיחים פחות, אך קיימים.
מדובר במחלות בפנים הגולגולת, בכלי הדם הצוואריים, העיניים, סינוסיטיס. אנמיה, שינויים הורמונאליים, אלרגיה ועוד.

ניתן למצוא כמאתיים סוגים שונים של כאבי ראש המשתנים בתדירותם, בעוצמתם, באופי הכאב (דוקר, לוחץ, חותך, שורף, פועם וכד'), במיקום הספציפי בראש ובגורמים להתפרצות הכאב. הטיפול המקובל כולל תרופות מרחיבות כלי דם ומונעות דלקות ומשככי כאבים.


כאבי ראש אצל ילדים
ילדים, כמבוגרים, נוטים לסבול מכאבי ראש בשל מצבי לחץ יומיומיים. מצבי לחץ יכולים להיות מבחן חשוב, מאמץ מחשבתי או לימודי, תחרותיות, בעיות חברתיות, טלטלה רגשית או שינויים הורמונאליים במתבגרים. כאבי ראש עלולים לתקוף גם את הסובלים מנזלת כרונית או אלרגיות שונות. כל אלה יכולים להיות גורמים להתפתחות מיגרנה אצל ילדים, דבר שיחווה כאירוע חוזר של התקפי כאבי ראש.

טיפול בכאבי ראש – מה יש להומאופתיה להציע? 
מגיעים לקליניקה מטופלים רבים הסובלים מכאבי ראש, אך כל מטופל חווה את הכאב בדרך אחרת. לכל מטופל יש גורם אחר להתפרצות כאבי ראש. אחד חש כאב חד בעין שמאל, שני מרגיש כאב שורף בקודקוד הראש, שלישי סובל מסינוסיטיס. אצל הרביעית כאבי ראש קשורים למחזור, ומלווים גם במצב רוח ירוד, ואצל החמישי כאבי ראש החלו בעקבות גירושין של הוריו, ומאז הוא סובל מהתקפי מיגרנה.
כל אחד והמקרה הייחודי שלו. הטיפול ההומאופתי מאפשר להתאים אישית לכל מטופל את הרמדי תוך טיפול בסימפטומים הייחודיים לכאב הראש שלו. כך אנו יכולים לתת את הפתרון הטבעי הטוב ביותר ולהימנע מהנזקים המצטברים של התרופות הכימיות.

מקרה לדוגמה
רוני (שם בדוי) הגיעה לטיפול לאחר שנים של סבל מתמשך ונטילת משככי כאבים. תדירות הכאבים הייתה גבוהה: כחמש פעמים בשבוע. כל שינוי קטן בחיי היומיום גרר התקף. שינויים כמו אי-אכילה בזמן, אי-שתייה או לחץ בעבודה גרם כאבי ראש ממושכים ואינטנסיביים, במיוחד שינויים הקשורים לווסת. הם החלו בצוואר, טיפסו במעלה העורף, ולחצו על כל הראש.
רוני קיבלה טיפול הומאופתי, ולאחר מכן תדירות הכאבים ועוצמתם פחתו בהדרגה. במהלך טיפול הומאופתי, שנמשך חודשים ספורים, רוני לא נזקקה עוד למשככי הכאבים.


התנסו בטיפול הומאופתי, והביאו קץ לסבל.
אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבלת טיפול.


פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל 

 
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים