כאב ראש כרוני

דף הבית >> נשים >> כאבי ראש >> כאב ראש כרוני

כאב ראש כרוני – יש פתרון הומאופתי

כולנו סובלים ממנו מדי פעם, אולם אחדים מאיתנו סובלים מבעיות חוזרות קשות כגון כאב ראש כרוני, מיגרנה, שיבוש התפקוד היום-יומי וירידה באיכות החיים.
טיפול בכאבי ראש בשיטה ההומאופתית יכול לפתור את הבעיה אחת ולתמיד.

קיימים מספר סוגים של כאבי ראש. המוכר ביותר הוא מיגרנה.
מיגרנה היא כאב ראש כרוני הנפוץ יותר אצל נשים. היא מתחילה בגילאי 20-40, מגיעה בהתקפים, מופיעה בצד אחד של הראש, ומלווה פעמים רבות ברגישות לאור ורעש, בחילות והקאות. לעתים יש הפרעות בראייה לפני או במהלך המיגרנה. ברוב המקרים מרגע שהכאב התחיל, לא עוזרים כדורים או שיעילותם מוגבלת. יש מספר סיבות לכאבי ראש מסוג מיגרנה, חלקן גנטיות וחלקן סביבתיות.

סוג נוסף הוא כאב מתח (tension headache), המגיע באיטיות, אבל יכול להימשך מספר ימים. שלא כמו מיגרנה, הכאב אינו מלווה בבחילה או הקאות. ברפואה המקובלת טיפול בכאבי ראש מסוג זה בנוי ממשככי כאבים דוגמת אספירין ואיבופרופן, המצליחים בדרך כלל לתת הקלה זמנית. בדרך כלל סיבות לכאבי ראש מסוג זה הן מתח בשרירי הצוואר והראש, חוסר מנוחה מספקת, תנוחה לא נכונה או לחץ נפשי.

סוג נוסף של כאב ראש כרוני הוא כאב ראש מקבצי (cluster headache). זהו כאב ראש חזק ביותר המופיע בצד אחד, מאחורי העיניים, בעל אופי לוחץ ומפוצץ. הכאב מופיע מדי יום במשך מספר שבועות, ולאחר מכן מגיעות תקופות הפוגה של חודשים ואף שנים ללא כאב.
כמו בזמן מיגרנה, בזמן הכאב אספירין ואיבופרופן אינם עוזרים. לכן טיפול בכאבי ראש מקבציים מורכב מחוסמי תעלות סידן וקורטיקוסטרואידים. סיבות לכאב ראש מקבצי - פעילות יתר של ההיפותלמוס, אולם הגורם לכך אינו ידוע.


מקרה לדוגמה
יפעת (שם בדוי), בת 35, פנתה לטיפול הומאופתי בגלל כאב ראש כרוני מסוג מיגרנה, שהופיע בעיקר כתוצאה מלחץ בעבודה וימי עבודה עמוסים וארוכים. הכאב הגביל אותה בעבודה וגרם לה עוגמת נפש רבה. שיטות שונות של טיפול בכאבי ראש לא נחלו הצלחה, והיא החליטה לנסות טיפול הומאופתי.

יפעת היא בחורה הישגית, חשוב לה מאוד להתקדם בעבודתה. היא לא סבלנית לאיטיות של אחרים, רוצה לתקתק את העבודה באופן היעיל ביותר, וכל עיכוב או דחייה מעצבנים אותה.
בשיטה ההומאופתית טיפול בכאבי ראש נקבע גם על סמך בעיות פיזיות אחרות, אם יש, ועל סמך קווי האופי. על סמך כל אלו ניתנה לה רמדי הומאופתית.

כשבועיים לאחר נטילת הרמדי היה ליפעת התקף מיגרנה, אבל הפעם ההתקף היה קצר ושונה מהרגיל. בהמשך פחתה תדירות ההתקפים להתקף מיגרנה פעם בחצי שנה, וההתקפים היו חריפים פחות.

גם במקרה זה, טיפול בכאבי ראש מסוג מיגרנה הוכתר בהצלחה.

אפשר גם אחרת.
סיבות לכאבי ראש – יש הרבה.
טיפול בכאבי ראש – יש טיפול מומלץ אחד, והוא טיפול הומאופתי.

טיפול הומאופתי יכול לפתור את הבעיה מהשורש במקום לתת עוד ועוד ועוד תרופות.
כאב ראש כרוני, מיגרנה, מיגרנה אצל ילדים או כאב אחר – התנסו בטיפול הומאופתי.
אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבלת טיפול.

פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים