מהי הומאופתיה

דף הבית >> על הומאופתיה >> מהי הומאופתיה

הומאופתיה היא שיטת טיפול הוליסטית המתייחסת לגוף ולנפש, המטפלת במחלות פיזיות ונפשיות על-ידי שימוש בחומרים מהטבע כגון מינרלים וצמחים. הטיפול ההומאופתי מעורר את הגוף לריפוי ואיזון פנימי, ומאפשר למטופל למצות את מלוא פוטנציאל החיים שבו.
בדרך-כלל גוף האדם מסוגל להגן על עצמו באופן יעיל מפני וירוסים וחיידקים. כאשר האיזון מופר ומערכת החיסון נחלשת, הגוף אינו מסוגל עוד להתמודד לבד מול גורמי מחלה הנמצאים באוויר, במים ובמזון, וכתוצאה מכך אנו חולים.
הומאופתיה מעוררת את הגוף כך שהוא יוכל להיפטר מהמחלה בכוחות עצמו. הטיפול ההומאופתי מכוון את הגוף כך שישתמש בכוחותיו על-מנת להשיב את ההרמוניה שאבדה: לריפוי ולשמירה על הבריאות לאורך זמן.

מה הם יתרונות הטיפול ההומאופתי?

ריפוי פיזי, רגשי ומנטלי ההומאופתיה רואה את האדם כשלמות אחת. הטיפול ההומאופתי משפר את התפקוד של כל מערכות הגוף. ההומאופתיה שואפת לרפא את האדם בכל מערכות גופו, בכל רמות הקיום שלו: פיזי, רגשי ומנטלי.

הומאופתיה היא רפואה המותאמת אישית הטיפול הוא על בסיס מכלול הסימפטומים הייחודיים לאדם הפונה לטיפול: סוג הכאב, מיקומו המדויק, מה מחמיר ומה מיטיב את המצב, רגישות כללית של המטופל למזג אויר, לחום וקור, אופיו של הפונה, ועוד.

טבעי, ללא תופעות לוואי, לא ממכר הרמדיס כוללות מינונים זעירים של חומרים טבעיים כגון צמחים או מינרלים. רמדיס הומאופתיות אינן גורמות לתופעות לוואי ואינן ממכרות.

הרמדיס בטוחות בכל שלב של החיים ובמגוון מצבים רחב ביותר. ניתן לטפל בביטחון באנשים שמערכת החיסון שלהם חלשה מאוד כמו חולים במחלות אוטואימוניות או קשישים, ובמצבים שבהם מערכת החיסון אינה מפותחת דיה למשל אצל ילודים ופגים.


במה מטפלת רפואה הומאופתית?
טיפול הומאופתי נמצא יעיל בטווח רחב מאוד של מחלות ומצבים כרוניים ואקוטיים. הניסיון הקליני ומחקרים מודרניים מצביעים על יעילות הטיפול בין השאר במצבים הבאים: כאבי ראש, מיגרנה, סינוסיטיס, סחרחורת, אלרגיה, הפרעות קשב וריכוז, דיכאון, כאבי גב, דלקת בדרכי השתן, קנדידה, כאבי בטן, אסטמה, תסמונת המעי הרגיז, צרידות, הרפס בשפתיים, אטופיק דרמטיטיס, פסוריאזיס, דלקת אוזניים, דלקת גרון, כאבי מחזור, היפוך עובר, בעיות פריון, הפרעות שינה, ועוד.

אנו מעניקים טיפול לילדים ולתינוקות, ומטפלים בהצלחה בנשים בזמן הריון ולידה. אנו מסייעים באמצעות ההומאופתיה בתופעות גיל ההתבגרות, גיל המעבר, וכן בגיל הבוגר.

פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 
050-8624314 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל 

 
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים