מיגרנה

דף הבית >> נשים >> כאבי ראש >> מיגרנה

מיגרנה - האם כאבי הראש משגעים אתכם?
הגעתם למקום הנכון.

מיגרנה היא מחלה נוירולוגית הקשורה לכלי הדם במוח, ומאופיינת בכאב ראש חזק ואינטנסיבי, המגיע בהתקפים היכולים להימשך מספר שעות ועד מספר ימים. כאבי מיגרנה מתחילים בדרך-כלל בצד אחד של הראש, ומתפשטים לכל ראש. מיגרנה מתחילה באופן פתאומי, ועלולה להגביל את הפעילות או לגרום להשבתה מוחלטת של הסובלים ממנה.

מיגרנה מתחילה בדרך-כלל בגיל 10-30. במקרים רבים היא יכולה להיעלם בגיל 50-60. ומופיעה גם בילדים ובקשישים. אצל ילדים מיגרנה מורגשת בדרך-כלל בשני צדי הראש.
מיגרנה היא מחלה תורשתית, שכיחה אצל נשים יותר מגברים.

כאבי ראש מיגרניים נגרמים כתוצאה מהיצרות והתרחבות העורקים המוליכים למוח, בכך הם מפעילים קולטני כאב. משערים שירידה ברמת הסרוטונין במוח גורמת לבסוף להתרחבות ולדלקת בכלי הדם ולכאב הראש.
מיגרנה מלווה בדרך-כלל בכאב ראש חד, הולם או דופק, בחילות, הקאות, רגישות גבוהה לאור ולרעש. לעתים מיגרנה יכולה אף לגרום הפרעות בשדה הראייה.

מיגרנה כרונית היא מחלה מגבילה מאוד המשפיעה רבות על התפקוד היומיומי, ופוגעת באורח החיים התקין. מיגרנה יכולה להופיע חמש-עשרה פעמים בחודש ואף יותר.

גורמים עיקריים העלולים לעורר מיגרנה הם מתח נפשי, מחזור, מזונות שונים, שינויים הורמונליים, אלכוהול ועוד.

הטיפול המקובל במיגרנה כולל משככי כאבים חזקים ונוגדי דלקת.
טיפול מונע למיגרנה כולל תרופות נוגדות דיכאון, נוגדות אפילפסיה ועוד. תופעות הלוואי של הטיפול התרופתי הן רבות, ביניהן: ישנוניות, עלייה במשקל, הפרעה בפעילות הלב, נשירת שיער, בחילה, חוסר ריכוז.
למרות שהכאב פוחת או נעלם זמנית, הבעיה עדיין קיימת, והיא עלולה לחזור גם בעוצמות חזקות.

הפתרון שלנו הוא טיפול הומאופתי
הומאופתיה קלאסית יעילה מאוד בטיפול באדם הסובל ממיגרנות. היא מטפלת בשורש הבעיה ולא רק בתסמינים. הטיפול הוא עדין וללא תופעות לוואי. טיפול הומאופתי ישפר את איכות החיים, ויחזיר אותך לתפקוד יומיומי מלא ללא מגבלות.


טיפול הומאופתי - מקרה לדוגמה
עמית (שם בדוי), בן 44, הגיע לטיפול בעקבות מיגרנות קשות, המופיעות פעמיים בשבוע ומלוות בבחילות, הקאות ורגישות לאור ולרעש. בזמן התקף מיגרנה עמית מנוטרל ושוכב בחדר חשוך. אחרי התקף מיגרנה הוא חוזר לתפקד רק כעבור שלושה-ארבעה ימים. הוא תאר את הכאב כלוחץ כמו מלחציים. הכדורים אינם משפיעים עוד על ההתקפים והכאב.

מאפיינים כלליים: עמית הוא אומן, יוצר. הוא עצבני, חסר סבלנות וחסר מנוחה. במהלך חייו הוא חווה תקופות של דיכאון וחוסר רצון לחיות. הוא אוהב מאוד חופש וים. הוא פוחד להיות במקום צפוף עם קהל רב. הוא מתקשה לקום בבוקר. הוא צמא מאוד, ואלכוהול מרע את מצבו.

עמית קיבל טיפול הומאופתי מקיף המתאים למצבו.
לאחר כחודש וחצי הוא דיווח שמצבו השתפר. הוא איננו סובל עוד ממיגרנות, שמהן סבל במשך שנים. הוא עצבני פחות, נינוח יותר, שמח, הוא סבלני יותר לילדיו ולסביבה, והוא קם בבוקר מלא מרץ.

אם גם אותך מיגרנה משגעת, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לקבלת טיפול.

פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל

 
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים