סיוטים

דף הבית >> נשים >> הפרעות שינה >> סיוטים

סיוטים והפרעות שינה נפוצים בקרב מבוגרים, ויותר מכך אצל ילדים. הומאופתיה מציעה התמודדות אישית, מדויקת ויסודית בהפרעות אלה, כך שתוכלו למצוא מנוחה וליהנות ממה שהחיים יכולים להציע לכם.

סיוטים וטיפול הומאופתי

הילד נע בחוסר מנוחה במיטה. ממלמל לעצמו. פתאום הוא מתחיל לבכות. משהו קורה לו בחלום. הוא מתעורר באימה. צורח. האֵם רוצה לעזור לבנה הסובל מסיוטים, אך אינה מצליחה. הוא מפנה את מבטו הזגוגי. הוא צורח ואינו מזהה אותה. היא מרימה אותו על הידיים, אך הוא מתנגד, בועט ומנסה להשתחרר. לבסוף ההתקף חולף. הוא חוזר למיטה וישן. בבוקר הוא לא יזכור את האירועים. 

סיוטים חוזרים הם תופעה נפוצה בקרב מבוגרים, ויותר מכך אצל ילדים. סיוטים יכולים להיות קשורים לאירוע טראומתי מסוים אשר יצר תגובה חזקה של פחד או בהלה, והם יכולים להיות קשורים לרגשות השליליים שהאדם חווה במהלך חייו, ואינם מגיעים לידי עיבוד ופתרון.

אדם הסובל מהופעת סיוטים יסבול לרוב מהפרעות שינה נוספות כמו קושי להירדם, התעוררויות מרובות, שינה חסרת מנוחה, פחד להיות לבד בחושך, שינה שאינה מרעננת. סיוטים חוזרים ונשנים יכולים אף להתלוות למצבים של דיכאון, חרדות, קשיים חברתיים, ולמצבים רגשיים נוספים.

סיוטים אצל ילדים הם תופעה נפוצה. לילד הכול חדש, ולכן אין להתפלא שהעולם הוא מקום מפחיד עבורו. גם ילדים המקבלים תמיכה רבה, אהבה וחיזוקים מהוריהם עדיין  עלולים לסבול מהופעת סיוטים בלילה. פתרון חיצוני אינו מועיל. יש צורך בריפוי פנימי, בהשבת האיזון על כנו.

חלומות הם אחד הכלים העומדים לרשות האדם כדי לעבד את מאורעות החיים. סיוטים והפרעות שינה אינם מנותקים מחיי הערות של האדם. חוויותיו של האדם בזמן הערות משפיעות מאוד על איכות השינה שלו. כדי לטפל בסיוטים, יש צורך לטפל באדם בכללותו.

הומאופתיה
ההומאופתיה היא דרך ריפוי אשר מתייחסת לאדם על כל רבדיו. זאת רפואה הוליסטית, והטיפול בבעיות הפיזיות והנפשיות הוא אחד. ההומאופת מתאים למטופל רמדי אשר תחזיר אותו לאיזון הפנימי שלו, ובכך תיעלמנה הבעיות המציקות לו.מקרה לדוגמה
רון (שם בדוי), בן שנתיים. הגיע עם אמו לטיפול הומאופתי, כי סיוטים טרפו את לילותיו.
האֵם מספרת על רון: "מאז שרון נכנס לגנון הוא החל להתעורר בלילה בגלל סיוטים. הוא מתעורר בצרחות אימה. זה נורא. הוא נעמד במיטה, חצי ישן, לא מזהה אותי, בועט ומרביץ. גם כשאין סיוטים השינה חסרת מנוחה. רון מדבר הרבה, כועס, זז לכל עבר, ומוריד את השמיכה."

במהלך המפגש רון לא יצר איתי קשר עין. הוא נצמד לאימא, ונראה היה שהוא מפחד ממני.
בנוסף רון סבל מבעיות פיזיות חוזרות. הייתה לו פריחה אדומה באזור המפשעה, הוא סבל מאפיזודות של חום בזמן הוצאת שיניים, ומשיעולים חוזרים בעיקר בלילות.

התאמתי לרון רמדי הומאופתית על סמך מכלול הסימפטומים. בפגישה חודש מאוחר יותר סיפרה האֵם: "יש שיפור. אין לו סיוטים, והשינה רגועה יותר. גם הפריחה במפשעה חלפה."
הטיפול נמשך, ותוך חודשים ספורים חלפו גם השיעולים המטרידים.

אם אתם או בן משפחה חווים הפרעות שינה או סיוטים, אין טעם להמשיך לסבול.
אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבלת טיפול.


פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים