סימנים להתקף חרדה

דף הבית >> נשים >> חרדה >> סימנים להתקף חרדה

סימנים להתקף חרדה

האם אתה מתוח? האם אתה מודאג, והדאגות מפריעות לך לתפקד בעבודה, בלימודים, במשפחה? האם את סובלת מפחדים שאין להם בסיס במציאות או נמנעת מפעילויות יומיומיות בגלל חרדות?
אם כן, אתם סובלים מהפרעת חרדה או התקף חרדה. הבשורות הטובות הן שההומאופתיה מציעה טיפול בהפרעות חרדה, חרדה חברתית, פחד חברתי ובעיות אחרות.

כמה מילים על חרדה 
הפרעת חרדה שונה מאדם לרעהו. אצל אחד היא מתבטאת בהתקפי חרדה חזקים ופתאומיים, ואילו לאחר תהיה תחושה מציקה ולא מוסברת של אי נוחות במצבים חברתיים, מה שמכונה חרדה חברתית או פחד חברתי.

בנוסף, חשוב להבין את ההבדל בין פחד ובין חרדה. חרדה איננה ממוקדת בדבר ספציפי אלא תחושה פנימית מעורפלת, שיכולה לעתים להתבטא בעוצמה רבה. התקף חרדה משפיע פסיכולוגית ופיזיולוגית, ומתבטא בדפיקות לב מואצות, חום, קשיי נשימה ועוד. פחד, לעומת זאת, ממוקד בדבר ספציפי כמו פחד מכלבים או פחד חברתי, שמתייחס לאירועים העלולים לקרות לאדם בזמן שהוא נמצא בחברה למשל שיצחקו עליו, יעליבו אותו וכדומה. חרדה ופחד יכולים גם להופיע במקביל וליצור פחדים וחרדות אצל ילדים.

סימנים להתקף חרדה – סימנים נפשיים
סימני חרדה הם קושי להתרכז, מתח ועצבנות, חוסר מנוחה, מחשבות על הגרוע מכל, תחושת סכנה קרובה, אי יכולת לחשוב בהיגיון, ocd ועוד. התקף חרדה יכול לבוא במלוא העוצמה תוך דקות ספורות ולהביא במקרים קיצוניים לפאניקה, תחושת שיגעון, ניתוק מהמציאות. בדרך כלל ההתקף אינו אורך יותר מחצי שעה, אבל בדקות אלו הסובל מרגיש שהוא הולך למות ושהוא מאבד שליטה.

סימנים להתקף חרדה – סימנים פיזיים
החרדה פועלת על הגוף באופן קיצוני: גלי חום או צמרמורות, נשימה מהירה, כאבי בטן, בחילות, רעד, קושי נשימתי, תחושת חנק, דפיקות לב וכאבים בחזה. הסימנים הפיזיים להתקף חרדה יכולים להיות כה חזקים, כך שהסובל חושב שהוא עובר התקף לב, וגם לאחר ההתקף הוא נשאר בחרדה מעצם המחשבה על התקף החרדה שכעת הוא חווה. "איך אני יכול להישאר לבד? מה יקרה אם יהיה התקף חרדה נוסף?"

הטיפול הטבעי ההומאופתי בהפרעת חרדה
הומאופתיה היא רפואה הוליסטית. בחירת הרמדי נעשית על פי הייחודיות של החולה, ולצורך כך מביאים בחשבון את כל הסימנים והסימפטומים מהם הוא סובל. המטרה היא להגיע למקור הבעיה ולפתור אותה, ולא רק לטפל בחרדה. להומאופתיה יש מספר רמדיס המסוגלות לרפא אדם עם הפרעת החרדה, הומאופת מוסמך מתאים לחולה את הרמדי המתאימה.מעיין (שם בדוי) סבלה מהפרעת חרדה במשך 17 שנה ונרפאה                                     
מעיין (שם בדוי), בת 35, סובלת מהתקפי חרדה פתאומיים מאז היותה בת 18. "בפעם הראשונה לא הבנתי מה קורה לי. הרגשתי דפיקות לב חזקות, לא יכולתי לנשום, ראיתי הכל לבן. חשבתי שמתתי. מאז, כבר שנים, אני חיה בפחד מההתקף הבא. אני לא יוצאת מהבית ללא ליווי, לא מסוגלת להיות לבד. אני גם מפחדת שההתקף יקרה בנוכחות אנשים, ויחשבו שאני משוגעת. עד היום נהגתי לקחת כדורי הרגעה ברגע שהרגשתי סימנים להתקף חרדה, אבל אני רוצה לחזור לעצמי, למי שהייתי לפני החרדה, ולכן פניתי לטיפול הומאופתי."

מעיין קיבלה רמדי הומאופתית על פי כלל הסימפטומים ותכונות האופי שלה. לאחר שבועיים היא סיפרה לי בטלפון: "מזמן לא הרגשתי רגועה כל כך. כאילו חזרתי למציאות."  לאחר חודש היא התחילה עבודה חדשה. היא כבר איננה פוחדת לצאת לקניות לבד. אפילו ילדיה מעידים שהיא כבר לא עצבנית כבעבר.  טיפול הומאופתי הפחית את תדירות התקפי החרדה ואת עוצמתם, והביא לשינוי בחייה של מעיין ובחייהם של רבים אחרים.

אם גם אתם חווים סימנים להתקף חרדה, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבלת טיפול.

פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל
 
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים