סינוסיטיס

דף הבית >> נשים >> כאבי ראש >> סינוסיטיס

האם אתה סובל מכאבים חזקים ומייסרים בגלל סינוסיטיס?
מהיום מפסיקים לסבול.

סינוסיטיס הוא דלקת של השכבה הפנימית, הרירית, המצפה את הסינוסים. הסינוסים הם חללי אוויר בגולגולת שנועדו להקל על משקלה ולהוות תיבת תהודה לקול. כאשר אנחנו בריאים, הסינוסים מלאים אוויר ומתנקזים אל האף. הצטברות נוזלים וחסימת החלל מהוות מצע להתפתחות חיידקים ופטריות, מה שבתורו גורם לזיהום ודלקת או במילה אחת - סינוסיטיס.

סינוסיטיס - גורמי המחלה
הצטננות וזיהומים ויראליים בדרכי הנשימה, נזלת ממקור אלרגי, עישון וסיבות אנטומיות כגון פוליפים וסטייה של מחיצת האף – כל אלה הם רק חלק מגורמי סינוסיטיס, ועלולים לגרום לחסימה במעבר הנוזלים מהסינוסים ולהתפתחות דלקת. סינוסיטיס יכול להופיע כהתפרצות חריפה או בצורתו הכרונית כהתפרצות של מספר פעמים בשנה. כשישים אחוז ממקרי סינוסיטיס הם ממקור ויראלי. יחד עם זאת קרבת הסינוסים למוח עלולה לגרום לסיבוכים, אם הבעיה לא תטופל כראוי.

סינוסיטיס – מה הם התסמינים?
סינוסיטיס עצמו כואב מאוד, ובנוסף סינוסיטיס מלווה במכאובים שונים כגון כאב ראש בזמן כיפוף או הטיית הראש, תחושת כובד וגודש בפנים, נזלת וליחה מוגלתיים, רגישות וכאב, אובדן חוש הטעם והריח, עייפות גדולה, כאבי שיניים בנוסף לכאב הדלקת עצמה. כל אלה גורמים לסבל רב.

סינוסיטיס - הטיפול המקובל
הטיפול תלוי בגורם המחלה: במקרה של סינוסיטיס ויראלית קלה בדרך-כלל ההמלצה השגורה היא טיפול באמצעות נוגדי כאב וגודש, שתייה מרובה ומנוחה. בזיהום חיידקי חריף הטיפול הרווח הוא באמצעות תרופות אנטיביוטיות. במקרה של סינוסיטיס על רקע אלרגני הטיפול יכלול נוגדי אלרגיה הנקראים גם אנטי-היסטמינים.
כאשר סינוסיטיס הופך לכרוני, ומהווה מטרד רציני המופיע מספר פעמים בשנה, נשקלת האפשרות לטיפול בסטרואידים לדרכי הנשימה העליונות.
למרות ריבוי אפשרויות הטיפול באופן המקובל, סינוסיטיס הוא מחלה שנוטה לחזור ולהופיע מדי שנה, ללא פתרון אמיתי.

אנו מציעים לך טיפול הומאופתי.
הטיפול ההומאופתי יוביל אותך לבריאות ולאיזון - ללא סינוסיטיס.


מקרה לדוגמה - טיפול הומאופתי באישה עם סינוסיטיס כרוני
הילה (שם בדוי), בת 32, הגיעה לטיפול כשהיא בהתקף סינוסיטיס שנמשך שבועיים.
"המצב בלתי נסבל. אני בקושי יכולה לעבוד. אני מדברת מהאף, עייפה מאוד, כואב לי הראש כבר שבועיים. אני גדושה בנזלת ירוקה. אני לא יכולה לנשום, ומרגישה שמונחת לי לבנה על המצח.
"אני אוכלת רק מאכלים מתוקים, כי אין שום דבר טעים. המצב לא משתפר, ואני עצבנית ממש. אלרגיה הייתה כמעט תמיד, אבל סינוסיטיס התחיל בצבא. מאז הוא מופיע פעמיים בשנה כמו שעון: בקיץ בגלל המזגנים, ובחורף כי קר. הפעם סינוסיטיס ארוך וקשה מהרגיל".

הילה קיבלה רמדי הומאופתית מותאמת למצב שתארה. אחרי שבוע צלצלה לעדכן: "כמה ימים אחרי נטילת הרמדי כאב ראש הלך והתפוגג, הנזלת יצאה, והמצח היה כבד פחות. האוכל שוב טעים לי. יש יותר כוח, ואני מרגישה שאני חוזרת לעצמי. אני עצבנית פחות בבית ובעבודה.”

הילה סבלה מסינוסיטיס שנים רבות. מאז החלה טיפול הומאופתי, חל שיפור רב במצבה הן ברמה הפיזית והן ברמה הנפשית. סינוסיטיס לא חזר שוב. "הכיסים כבר לא מלאים בטישו. ואני מרגישה נהדר."

הומאופתיה קלאסית מתאימה בכל גיל למצבים פיזיים, נפשיים ורגשיים מגוונים, ויכולה להקל גם על כאב וסבל שנגרם בזמן סינוסיטיס. הומאופתיה היא רפואה טבעית, עדינה ובטוחה המחזירה את האיזון לחיים. הטיפול הוא באדם כולו ולא רק בתסמינים. לכן ניתן לצפות לריפוי ושיפור בכל רבדי החיים, וללא תופעות לוואי.

אם סינוסיטיס גורם לך סבל, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לקבלת טיפול.

פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל
 
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים