פיסורה

דף הבית >> נשים >> עיכול >> פיסורה

איך להיפטר מפיסורה? ניסית הכול אבל שום דבר לא עוזר?

עודכן  31.1.15

פיסורה... צרה צרורה וכואבת.

לקליניקה הגיעה אימא של אלה (שם בדוי), בת שנתיים וחצי. היא מספרת: "אלה סובלת חצי שנה מפצע בפי הטבעת. כואב לה כשהיא עושה צרכים. היא צורחת ובוכה מכאב. בגלל הכאב היא נמנעת מעשיית צרכים ומתאפקת גם במשך יומיים. היא חסרת מנוחה, בכיינית, עקשנית ועצבנית. ניסיתי טיפולים שונים אבל שום דבר לא ממש מרפא את זה. קשה לי מאוד לראות אותה סובלת, ואני לא יודעת מה לעשות."

אז הנה שבע שאלות ותשובות, שייתנו לך מענה על פיסורה ועל הדרך לטפל בה אחת ולתמיד:

1.מה זאת פיסורה?
פיסורה היא קרע או סדק בתעלת פי הטבעת, הגורמת לכאבים חזקים ומתגברים ביציאה, שיכולים להימשך כמה שעות. הכאבים יכולים לגרום לאדם הסובל להימנע מעשיית צרכים. הסכנה היא שתתפתח עצירות ושהפיסורה תחריף. תסמינים נוספים הם: דימום, צריבה, גרד והפרשה.

2.מה יכולה להיות הסיבה לפיסורה?
פיסורה נגרמת בעיקר מעצירות קשה ומעבר של צואה יבשה וקשה הגורמת לשריטה בפי הטבעת. כתוצאה מכך נוצר כאב שהופך לבלתי נסבל בזמן יציאה, ומוביל להתכווצות ועצירות. מעגל של כאב שאינו נגמר: כאב, עצירות, מעבר של צואה קשה ופציעה של תעלת פי הטבעת וחוזר חלילה.
פיסורה יכולה להיגרם גם מלידה טבעית, שלשולים ממושכים וממחלות מעיים דלקתיות שונות.

3.מהו הטיפול המקובל בפיסורה?
הטיפול המקובל הוא טיפול שמטרתו לעזור בהרפיית שרירי פי הטבעת, להפחית את ההתכווצות ולהקל על הכאבים, כגון: דיאטה עשירה בסיבים תזונתיים ושתייה מרובה, אמבטיות ישיבה, משחות מקומיות, הזרקת בוטוקס וניתוח.

4.את סובלת מפיסורה. ניסית הכול מלבד ניתוח, שאותו את דוחה כי הבנת שהבעיה עלולה לחזור גם אחריו. האם נגזר עלייך לסבול כל החיים מפיסורה?
פיסורה היא בעיה הגורמת לך לסבל רב ולפגיעה באיכות החיים שלך, אך את לא צריכה לסבול ממנה יותר!
הומאופתיה יכולה להיות פתרון קבוע בהחלט. הטיפול ההומאופתי מקיף, עמוק ומותאם לך אישית, תוך התייחסות למאפייני הפיסורה אצלך, מאפייני האופי שלך, מצבך הפיזי, הרגשי והנפשי. לכן בעקבות הטיפול את תראי שיפור שיתבטא גם במישורים האלה.

5.איך ההומאופתיה יכולה לעזור לי?
פיסורה נגרמת מיציאה של האדם מאיזון. טיפול הומאופתי הוא טיפול עדין, בטוח וללא תופעות לואי, אשר יחזיר את הגוף שלך לאיזון, כדי שהגורם לפיסורה אצלך יאבד מכוחו ולא יחזור עוד.

6.איך הטיפול ההומאופתי ישפיע עלי?
הטיפול ההומאופתי יאפשר לך חופש מהכאבים ומהסבל שנגרמים לך מהפיסורה, הטיפול יביא לריפוי יסודי, עדין ובטוח. מקרים רבים של פיסורה אצל גברים, נשים, ילדים וילדות כמו אלה (שם בדוי), טופלו בהצלחה גדולה על-ידי ההומאופתים שלנו.

7.איך הטיפול ההומאופתי השפיע על אלה (הילדה בת השנתיים וחצי שסבלה מפיסורה)?
אלה קיבלה רמדי שהותאמה לה באופן אישי על פי מצבה הפיזי והרגשי. חמישה שבועות לאחר מכן, בפגישת המעקב, דיווחה האם: אלה עושה צרכים בלי שום כאב. התיאבון חזר לה, היא רגועה וישנה טוב. איזו הקלה, רוגע ושלווה. אלה שלי שמחה וצוחקת, ואני מאושרת שהפיסורה נעלמה לגמרי ואיתה גם הסבל."

גם את יכולה להיפטר מהפיסורה אחת ולתמיד.
כל מה שאת צריכה זה להתקשר אלינו עכשיו!


התקשרי אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזיני פרטים ונחזור אליך בהקדם.
הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל
 
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים