צירי לידה

דף הבית >> נשים >> הריון ולידה >> צירי לידה

צירי לידה ובעיות רפואיות בזמן לידה - הומאופתיה, הטיפול הטבעי

הלידה מהווה את סופו ושיאו של תהליך ההיריון, בו מביאה האישה לעולם חיים חדשים. לצד היופי וההתרגשות הגדולה שמלווים תהליך זה, קיימות גם בעיות רפואיות ספציפיות שעלולות לקרות ולהעיב על השמחה הגדולה.
כבר בספר בראשית (ג', פסוק ט"ז) נאמר: "הַרְבָּה אַרְבֶּה עִצְּבוֹנֵךְ וְהֵריוֹנֵךְ, בְּעֶצֶב תֵּלְדִי בָנִים." ואכן הלידה עצמה, גם ללא בעיות רפואיות, היא תהליך קשה ומכאיב. צירי לידה לפני ובמהלך הלידה מהווים סבל וכאב פיזי חזקים. הפתרון המוצע בדרך כלל הוא משככי כאבים בלידה או זריקת אפידורל.

בעיות העלולות להיווצר במהלך לידה 
לעתים הצירים אינם אפקטיביים והלידה מתארכת זמן רב ואפילו נעצרת, ומשתמשים בזריקת זירוז. לעתים מנח העובר אינו תקין ודורש התערבות כמו לידת וואקום או ניתוח קיסרי. כמו כן ייתכנו דימומים מוגברים בזמן הלידה.

בעיות אחרות שעלולות לצוץ בזמן הלידה קשורות למצבה הנפשי של היולדת. אין זה נדיר לפגוש אישה שבמהלך צירי לידה חווה פחד גדול, לעתים עד אימה והרגשת מוות מתקרב. ייתכנו תסכול, חרדה, ייאוש, אדישות, קושי להתמודד עם התחושות הנלוות ללידה ותגובות רגשיות שונות ואחרות.

חשוב לזכור שחלק מהבעיות מהוות סכנה אמיתית, ולהם הרפואה הקונבנציונלית מציעה סביבה תומכת, שיכולה בהחלט לעזור ואף להציל חיים במידת הצורך. מנגד, לבעיות רבות יש פתרון טבעי והרמוני, שיכול להחליף את הטיפול השגור שאינו מתאים לכל אחת, ולעתים הוא אף לא אפקטיבי. כאן נכנסת ההומאופתיה לפעולה.

הפתרון ההומאופתי לכאבים חזקים עקב צירי לידה ובעיות רפואיות אחרות בזמן לידה
ההומאופתיה היא שיטת טיפול טבעית והוליסטית, ובכך מקור חוזקה. על-ידי בחינת המצב הרפואי בזמן הלידה בכללותו, יכול ההומאופת להתאים ליולדת ולעובר רמדי מתאימה, שתחזיר לתהליך הלידה את הזרימה הטבעית וההרמונית.

בהומאופתיה מסתכלים על כל מצב רפואי בצורה שלמה ומעמיקה. לשם כך מביאים בחשבון את התלונה העיקרית של היולדת, לדוגמה כאבים יוצאי דופן בזמן צירי לידה. בנוסף בוחנים האם לתלונה העיקרית מתלווים סימפטומים אחרים ברורים כמו חרדה של היולדת שהיא עלולה למות, או כל סימפטום פיזי או מנטלי אחר. על-ידי שקלול המצב בכללותו נותן ההומאופת ליולדת רמדי הומאופתית מתאימה.

להומאופתיה כוח רב גם בזמן הריון ולידה בהשבת הבריאות ובהתגברות על חולי, כאב וסבל. ניתן בעזרת ההומאופתיה להקל מאוד על כאבי צירי לידה, ובכך להוות פתרון טבעי. ניתן לטפל בצירים מוקדמים מדי או להאיץ לידה תקועה או מעוכבת. ניתן בעזרת ההומאופתיה לבצע היפוך עובר טבעי. כמו כן ניתן לעזור מאוד בחרדות, פחדים ושאר בעיות רגשיות בזמן הלידה. ניתן לטפל גם בדימומים במהלך הלידה ולאחריה, ולעזור בעוד מגוון רחב של בעיות.מקרה של טיפול הומאופתי בלידה מעוכבת
אישה בלידה ראשונה. יום וחצי לאחר ירידת המים עדיין לא הייתה התקדמות מעבר לפתיחה מינימלית. צירי לידה היו לא יעילים. היולדת קיבלה זריקת זירוז, אך ללא שיפור במצב. לאחר מספר שעות נוספות ללא התקדמות קיבלה היולדת רמדי הומאופתית שנבחרה בקפידה כמתאימה לזירוז הלידה על בסיס המצב בכללותו. כעבור שלוש שעות ילדה בן במזל טוב בלידה טבעית ומוצלחת.

אנו ממליצים לך לפנות אלינו מוקדם ככל האפשר, כדי לשקול ליווי הומאופתי בהריון ובלידה. ככל שתהיי מאוזנת יותר בהריונך, כך יגברו סיכוייך ללידה נכונה וחיובית. תינוקך ואת תזכו להתחלה חיובית ונינוחה יותר.

פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים