צרידות

דף הבית >> נשים >> צרידות
אם אנשים לא מסוגלים לשמוע אותך, אם צרידות ממררת את חייך - לנו יש פתרון. אם קולכם מחוספס וגס, קשה לדבר ותחושת כאב מלווה מאמץ של הגרון - אתם צרודים.

צרידות פוגעת קשות באיכות החיים, בעבודה, בתקשורת היום-יומית. טיפול הומאופתי מציע גישה טבעית, עדינה ויסודית לצרידות. בטיפול הומאופתי הצרידות תיעלם, והקול הצלול יהיה קבוע.

להתייעצות פנו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לקריאת מאמרים בנושא בחר/י  מהרשימה

צרידות – מדברים על פתרון לבעיה

5.6.13

אם נמאס לך שאנשים לא מסוגלים לשמוע אותך, אם צרידות ממררת את חייך - לנו יש פתרון.

המאפיינים הבולטים ביותר של צרידות הם קושי בדיבור, תחושות של אי נוחות וכאב במיתרי הקול וגון קול מחוספס. ברוב המקרים צרידות מופיעה בעקבות יבלות על מיתרי הקול, פוליפים או פגיעה במיתרי הקול. צרידות פוגעת קשות באיכות החיים, בעבודה, בתקשורת היום-יומית, ויוצרת נטל רב על הסובלים ממנה.

צרידות – הטיפול המקובל
קלינאי תקשורת עובדים עם המטופלים על שכלול טכניקות דיבור שמטרתן להקל על הסימפטומים, אולם במקרים רבים התוצאות אינן משביעות רצון. ניתן לבצע ניתוח כירורגי להסרת יבלות ופוליפים, אך בנוסף לסיכונים בניתוח עצמו, הפוליפים נוטים לחזור ולהופיע.

צרידות – הטיפול ההומאופתי
בטיפול ההומאופתי אנו מחפשים את שורש הבעיה, מבררים מתי היא התחילה, מקבלים מהמטופל מידע על מצבו הבריאותי הכללי, הגופני והרגשי ועל אופיו. לפי כל אלה מתאימים רמדי הומאופתית המחזקת את המטופל, ומאפשרת לו להחלים מן הצרידות באופן מהיר, בטוח ועדין. השיפור שמושג כתוצאה מהטיפול ההומאופתי הוא יציב וקבוע היות שמטפלים בבעיה מן השורש.מקרה לדוגמה
לילי (שם בדוי), עוסקת במוזיקה, הגיעה לטיפול בשל בעיית צרידות, וכך היא סיפרה: "הצרידות מוכרת לי מאז ומתמיד. כבר כילדה הגעתי למצבים שלא הצלחתי לדבר בכלל, שלא לומר לשיר. לפני יותר מעשר שנים הבנתי שמדובר בעצם ביבלות על מיתרי הקול, ומאז ניסיתי הכול כולל הכול. תרגילי דיבור ומה לא. כרגע אני מועמדת לניתוח וממש לא רוצה לעבור אותו."
בתום המפגש הראשון, ולאחר ביצוע הערכה מקיפה של תמונת המחלה, הותאמה עבורה רמדי הומאופתית.

בפגישת המעקב לאחר חודש דיווחה לילי על שיפור משמעותי. רמת הצרידות, היא דיווחה, ירדה בעשרות אחוזים. "אני מצליחה לשמור על קול יציב לאורך זמן ואפילו חזרתי לשיר." הניתוח להסרת פוליפים נחסך, ובזכות ההומאופתיה היא מצליחה לחיות חיים טובים יותר.

אם אתם סובלים מבעיית צרידות, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו לקבלת טיפול.

פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל 

 
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים