קנדידה

דף הבית >> נשים >> נשים >> קנדידה

קנדידה – האם גם את סובלת מזיהומים בנרתיק?
טיפול הומאופתי קלאסי יכול לעזור לך.

קנדידה היא סוג של פטרייה הגורמת לזיהומים, לרוב בנרתיק ובחלל הפה. באופן כללי, קנדידה מצויה בנרתיק ומהווה חלק מהפלורה הטבעית. חוסר איזון בפלורה הטבעית בנרתיק גורמת לזיהום קנדידה, וכתוצאה תיווצר דלקת בנרתיק הגורמת להפרשות יתר, אודם באזור, גרד וצריבה, במיוחד במתן שתן, והפרעה בקיום יחסי מין.

גורמים שונים משבשים את האיזון בסביבה הטבעית בנרתיק, וגורמים לזיהום קנדידה. המשותף לגורמים השונים הוא הפרת האיזון ההורמונאלי או החיידקי בגוף: נטילת אנטיביוטיקה, מתח מופרז, מחלת הסוכרת והיריון.

קנדידה - הטיפול המקובל
הטיפול המקובל כולל כדורים, תכשירים שונים המוחדרים לנרתיק, משחות ושינויים בתזונה.
הטיפול הוא נקודתי, ולעתים אף אינו מועיל. הבעיה היא שהזיהומים נוטים לחזור ולהופיע.

קנדידה שחזרה והופיעה יכולה להיות מלווה בתופעות כגון חולשה ועייפות, בעיות עיכול והשמנה, הצטננות וכאבי גרון, כאבי ראש, דיכאון, חרדות ובעיות עור. כל אלה נגרמים כתוצאה מהיחלשות המערכת החיסונית על ידי גורמים שונים, כמו גם נטילת אנטיביוטיקה שלא לצורך.אל יאוש, טיפול הומאופתי יכול לעזור.
הומאופתיה מטפלת בהצלחה רבה במגוון רחב של בעיות הקשורות לבריאות האישה, ביניהן קנדידה, ההומאופתיה מטפלת בשורש הבעיה, ולכן מפחיתה משמעותית את הישנות התופעה.
בעזרת טיפול הומאופתי באישה עם קנדידה, תהיה הטבה מהירה יחסית בגרד ובצריבה, אך כדי לשמור על ההשפעה לאורך זמן יש צורך בטיפול יסודי.
ההומאופתיה מטפלת באדם באופן אישי, יסודי, טבעי ובטוח, ללא תופעות לוואי.

אלינור (שם בדוי), בת 32: "אני סובלת מהופעות חוזרות של קנדידה בנרתיק. ניסיתי כבר הכול, ודבר לא עוזר. אני מיואשת. זה מגרד ושורף מאוד, כואב לי מאוד להתפנות, שלא לדבר על קיום יחסי מין. בזמן האחרון אני סובלת בנוסף מתשישות, עייפות וכאבי ראש."

אלינור קיבלה רמדי מתאימה למצבה, ולאחר מכן דיווחה שהוקל לה מאוד. "פחות שורף ומגרד, יש הטבה בכאבי הראש, אני אנרגטית יותר." אלינור קיבלה בהמשך טיפול הומאופתי מקיף, כי קנדידה היא סימפטום אחד מתוך כל התלונות שלה. רצוי מאוד לקבל טיפול מקיף וכולל כדי למנוע את הישנות הבעיה.

אם קנדידה בנרתיק מייסרת אותך, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לקבלת טיפול.

פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל
 
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים