רמדי הומאופתית

דף הבית >> על הומאופתיה >> רמדי הומאופתית

אנשים רבים רבים נוטים לבלבל בין הומאופתיה ובין שיטות וזרמים שונים, וקוראים בשם 'תרופה הומאופתית' לכל מוצר מדף בחנויות הטבע ולכל תרופה טבעית שאינה כימית.

רמדי הומאופתית – מהי?
רמדי הומאופתית נקראת גם רמדי או הכנה הומאופתית. רמדי היא חומר שעבר תהליך הכנה הכולל סדרת דילולים וניעורים. בסוף התהליך מתקבל כוח הריפוי של החומר המקורי, והחומר המקורי עצמו נעלם. הרמדי היא זאת שמעוררת את כוחות הריפוי הפנימיים של האדם לרפא את עצמו.   

רמדי הומאופתית – ממה היא מורכבת? 
הרמדיס ההומאופתית מבוססות על חומרים מן הטבע בלבד, בדרך-כלל מינרלים או צמחים.  הן אינן מכילות חומרים כימיים. כל רמדי מורכבת מחומר אחד בלבד.

כיצד פועלת רמדי הומאופתית וכיצד היא משפיעה?
כוח הריפוי ההומאופתי מבוסס על  חוק טבע שהתגלה על-ידי היפוקרטס, ועליו התבסס ד"ר סמואל האנמן – דומה בדומה ירפא, ובלטינית Similia similibus curentur. כוחה של רמדי לרפא נובע מהדמיון בין הסימפטומים שמהם סובל החולה ובין הסימפטומים שאותם מסוגלת הרמדי לייצר באדם בריא.
דוגמה: בזמן חיתוך בצל, הבצל גורם לדמעות ונזלת מימית. רמדי הומאופתית העשויה מבצל היא אחת הרמדיס העשויות להתאים לאדם הסובל מאלרגיה, המאופיינת באותן תופעות.
הרמדי ההומאופתית מעוררת את כוחות הריפוי הפנימיים של הגוף, והם אלה שמרפאים את האדם ממחלתו.

כיצד מתאימים רמדי הומאופתית?
כוחה של הרמדי לרפא נובע מהתאמתה האישית לכל מטופל ולמאפיינים האישיים של מצבו. במהלך הפגישה מתאר המטופל את הבעיה שהביאה אותו לטיפול. כמו כן הוא מתאר את הדברים המאפיינים אותו ביותר, מצבו הרגשי והמנטלי, רגישויותיו, דפוסי חיים כמו איכות השינה והעדפות מזון, ופרטים נוספים אותם יתבקש למסור להומאופת. על סמך כל אלה תתגבש תמונה שלמה ומדויקת, שתאפשר להומאופת להתאים רמדי למטופל.

האם קיים סיכון בנטילת רמדי הומאופתית?
הרמדיס ההומאופתיות אינן מכילות חומרים כימיים, הן עברו תהליך הכנה הכולל סדרת דילולים וניעורים, והן ניתנות במינון זעיר. לכן אין להן תופעות לוואי, והן בטוחות לכולם, בתנאי שהן מותאמות אישית.
כל נטילה של רמדי הומאופתית חייבת להיות בפיקוח ההומאופת המטפל ובהשגחתו. אין ליטול רמדי באופן עצמאי וללא הנחייה וליווי של ההומאופת המטפל. הרמדיס ההומאופתיות בטוחות גם לאוכלוסיות הרגישות כמו תינוקות, קשישים, נשים הרות ונשים מיניקות.

פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 
050-8624314 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל 
 
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים