תרופה טבעית נגד דיכאון

דף הבית >> נשים >> תרופה טבעית נגד דיכאון

תרופה טבעית נגד דיכאון

האם את סובלת מעצבות, חוסר תקווה או ייאוש? האם את חשה ירידה בתיאבון, עייפות או פסימיות? מרגישה בודדה? נתקפת בחרדה? דיכאון בגיל ההתבגרות?
האם את מחפשת תרופה טבעית נגד דיכאון?
את לא לבד. כשבעים אחוז מהאנשים חווים תחושות כאלו במהלך חייהם.

הייחוד הוא בשיטה. אנחנו, הדרך לבריאות - קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל, מטפלים בשיטה טבעית באמצעות רמדיס הומאופתיות טבעיות כדי לפתור את הבעיה מהשורש.

שנות ניסיון והצלחות מוכחות: המטפלים ב'הדרך לבריאות - קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל' רכשו ניסיון רב בעבודה עם מטופלים הסובלים מסוגים שונים של דיכאון. תרופה טבעית נגד דיכאון, הניתנת במהלך הטיפול ההומאופתי, מפוגגת את הדיכאון ושומרת על הבריאות הנפשית לאורך זמן.

דיכאון – אילו סוגים יש?
חלק ממצבי הדיכאון קשורים לגיל או למצב כגון דיכאון לאחר לידה או דיכאון בגיל ההתבגרות, וחלקם אינם קשורים למצב מסוים, מה שקרוי דיכאון קליני. דיכאון יכול להיות בעיה חולפת, אבל הוא יכול להיות גם קבוע. אם המצב נמשך יותר ממספר שבועות, כדאי לפנות לעזרה.

דיכאון – עד כמה הוא נפוץ?
מעריכים שמאות מילוני אנשים ברחבי העולם סובלים במהלך החיים מאירוע דיכאון אחד לפחות. קשה להעריך את היקף הבעיה, מכיוון שמספר הפונים לטיפול הוא קטן, והרוב מעדיפים לסבול בשקט במקום לחפש תרופה טבעית נגד דיכאון.
שכיחות הבעיה נמצאת בעלייה מתמדת, גם אצל מבוגרים וגם אצל צעירים, במיוחד דיכאון בגיל ההתבגרות. ארגון הבריאות העולמי מעריך, כי בשנת 2020 דיכאון ידורג כמחלה השנייה בחומרתה אחרי מחלות לב.

דיכאון – מהן הסכנות?
סכנת האובדנות היא סכנה ממשית ומאיימת שמאפיינת פעמים רבות מצבי דיכאון בגיל ההתבגרות. בנוסף, מצבי דיכאון שאינם מטופלים עלולים להביא לפגיעה קשה באיכות החיים, פגיעה תפקודית, מעמדית וכלכלית, וסיכון מוגבר לפתח בעיות בריאות אחרות. במצבי דיכאון עלולים לסבול גם בני הזוג, ילדים ושאר בני המשפחה.

אבחון חסר של דיכאון
המילה דיכאון היא מילה מוכרת. רבים חווים דיכאון, אך אינם מבינים שזאת הבעיה ממנה הם סובלים. הם מתארים תחושת עצבות ממושכת כתוצאה ממערכת יחסים בעייתית, עומס ושחיקה בעבודה, מצב כלכלי קשה.

דיכאון בגיל ההתבגרות מיוחס פעמים רבות לאירועים נקודתיים בחייו של המתבגר. אנו נוטים לחשוב ש"זה רק משבר קטן וזה חולף", אולם עם הזמן מסתבר שהבעיה עמוקה יותר.

אנשים הסובלים מדיכאון מעדיפים פעמים רבות להתלונן דווקא על בעיות אחרות כגון כאבים, בעיות שינה, הפרעות בתיאבון, ירידה באנרגיה, אך הם לא יודו שהם סובלים גם מירידה מצב הרוח. לפיכך מקרים רבים של דיכאון אינם מאובחנים.

איך מזהים דיכאון?
אצל חלק גדול מהחולים מופיעים בשלב הראשון רק תסמינים גופניים כמו עייפות, בעיות שינה, כאבי גב וכאבי ראש. חולים אלה אינם מודעים תמיד לכך, שהתסמינים הגופניים שמתבטאים בכאבים עלולים להעיד על דיכאון.
הדיכאון הוא צירוף של מצב רוח דיכאוני, סגנון חשיבה שלילי, אובדן הנאה, ותסמינים גופניים כגון אובדן אנרגיה והפחתה בשינה.

הסימנים לדיכאון מתקדם יכולים להיות:
• מצב רוח מדוכדך.
• איבוד עניין בפעילויות שבעבר היו מהנות.
• הפחתה משמעותית במשקל ללא עשיית דיאטה.
• שינוי בהרגלי השינה, שינה מרובה או היעדר שינה.
• תגובה נרפית (אפאטית) או תגובה עצבנית לגירויים.
• לאות, עייפות קיצונית, חולשה או אובדן אנרגיה.
• תחושת חוסר ערך, תחושת אשמה.
• חוסר יכולת לחשוב או להתרכז, פגיעה בזיכרון.
• קשיים בתפקוד היומיומי.
• חרדות.

תרופה טבעית נגד דיכאון
לפי ההבנה ההומאופתית דיכאון הוא סימפטום לבעיה עמוקה יותר. מתן תרופות להעלאת מצב הרוח אינו מטפל בשורש הבעיה, ולכן במקרה הטוב מתן התרופות רק משפר זמנית את מצב רוחו של המטופל, ואינו מהווה תרופה טבעית נגד דיכאון. תרופות לשיפור מצב הרוח יוצרות תלות של המטופל בתרופות. אנו מציעים לך טיפול טבעי ללא תלות וללא תופעות לוואי.מקרה לדוגמה
גדי (שם בדוי), בן 43, הגיע לטיפול לאחר שבטיפול הפסיכולוגי, הנמשך כבר שש שנים. הפסיכולוג המליץ על פנייה לפסיכיאטר. גדי נבהל. הוא חשש מטיפול פסיכיאטרי ומתרופות פסיכיאטריות, אך היה נואש. גדי הבין שעליו לעשות מעשה. הוא חיפש טיפול טבעי לדיכאון.

אשתו של גדי ומשפחתו סבלו מאוד מחוסר התפקוד שלו כבן זוג, אב המשפחה וכמפרנס. זה זמן ממושך שגדי מתפקד לסירוגין ואינו מצליח להתמיד בעבודה. הוא מרגיש מדוכדך, חסר אנרגיה וכוחות. גם אם ישן לילה שלם, בבוקר הוא אינו מצליח לקום. לאחר שקם הוא נרגן ועצבני, ובני משפחתו מעדיפים להתרחק ממנו. גדי סיפר על חוויות קשות בשרותו הצבאי, אך גם על חוויות ילדות שהיו משמעותיות עבורו. ההומאופת שמע ממנו איך הוא היה לפני שפרץ הדיכאון. 

נבחרה לגדי רמדי מתאימה למצבו, אשר ניתנה במנה בודדת.
לאחר חודש דיווח גדי על שיפור של שלושים אחוז בתסמיני הדיכאון.
גדי קיבל רמדי נוספת.
לאחר חודשיים נוספים גילה גדי שחל שיפור ניכר, והוא החל לחפש עבודה.

במשך התהליך היו עליות וירידות בתסמינים, אך המגמה הכללית היא של התחזקות וריפוי. הטיפול ההומאופתי הוא תהליך, ותהליך הריפוי של גדי עוד נמשך. לכן חשוב להמשיך את הקשר הטיפולי עם ההומאופת עד להחלמה מלאה.

טיפול הומאופתי קלאסי מטפל בשורש הבעיה.
הרמדי מעודדת את כוחותיו של המטופל.
כך מתחיל תהליך ריפוי אמיתי.
אנו מזמינים אותך לפנות אלינו לקבלת טיפול.


פנו אלינו להתייעצות ויחד נסלול את הדרך לבריאות שלכם ושל משפחותיכם.
התקשרו אלינו עכשיו לטלפון 077-9-555-852 או הזינו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.


הדרך לבריאות – קבוצת המטפלים ההומאופתים של ישראל
 
התקשרו עכשיו!
050-8624314

כאן עבורכם!

לייבסיטי - בניית אתרים